پشت پرده استعفای نجفی از شهرداری/ آیا بیماری شهردار تهران عامل اصلی استعفا بوده است!؟

در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران که برای جمع بندی عملکرد پایان سال برگزار شده بود، در حالی عضو هیات رییسه شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تکذیب کرد و گفت که هنوز برگه استعفایی از نجفی دریافت نکرده ایم که مسجد جامعی عضو دیگر شورا استعفای نجفی را تایید کرد.

به گزارش روزپلاس؛ احمد مسجد جامعی با حضور در جمع خبرنگاران درحاشیه جلسه شورای شهر باتایید استعفای نجفی گفت: این استعفا روال مشخصی دارد و باید بررسی شود. این در حالیست که زهرا نژاد بهرام دقایقی قبل از آن با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در خصوص شایعه استعفای نجفی، گفت: تا کنون یک برگ نامه استعفا از وی ندیده ایم.
وی ادامه داد:جلسه شورای شهر امروز برای جمع بندی عملکرد پایان سال است و نهار مهمان هاشمی هستیم.

وی در خصوص استعفای نجفی گفت: تا کنون یک برگ نامه استعفا از وی ندیده ایم و این در حالیست که اگر بخواهد استعفا بدهد این موضوع را باید به هیات رئیسه بگوید و تا کنون هیچ استعفایی از نجفی دریافت نکرده ایم.

نژاد بهرام افزود: تا این لحظه هیچ کاغذ و برگه ای به ما نرسیده و جلسه امروز جلسه پایانی سال است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر استعفای نجفی درست باشد موضوع حساب های مالی پایان سال چه می شود؟ گفت: اگر فرض به محال استعفایی وجود داشته باشد یکی از دغدغه های ما در این خصوص این خواهد بود.

وی در مورد دلخوری نجفی از اعضای شورای شهر گفت: نجفی دلخوری از اعضای شورا ندارد هر چند که ممکن است عقاید ما متفاوت باشد اما شورا جایگاه نظارتی دارد و طبیعی است که بخواهیم شهرداری را نقد کنیم اما همیشه گفته ایم که ما یک جمع مشترک ۲۲ نفره هستیم.

به گزارش روزپلاس؛ شنیده های تایید نشده حاکی از این است که شهردار تهران به دلیل بیماری خاصی که به آن مبتلا است، از سمت خود استعفا کرده است. این شنیده ها در حالی مطرح می شود که هنوز هیچ منبع آگاهی آن را تایید نکرده است.

مشاهده در وبسایت منبع