شبکه های حمل و نقل زائران اربعین سال آینده به اتمام می رسد

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمدعلی افشانی معاون عمرانی وزیر کشور در حاشیه جلسه کمیته زیرساخت ستاد اربعین و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه کمیته زیرساخت اربعین سال ۹۷ امروز برگزار شد و قصد داریم از اکنون برنامه ریزی های لازم را برای اربعین سال ...

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمدعلی افشانی معاون عمرانی وزیر کشور در حاشیه جلسه کمیته زیرساخت ستاد اربعین و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه کمیته زیرساخت اربعین سال ۹۷ امروز برگزار شد و قصد داریم از اکنون برنامه ریزی های لازم را برای اربعین سال آینده پیش بینی کنیم.
وی افزود: با برنامه ریزی هایی که در چنین جلساتی انجام می شود مشکلات و کمبودهایی که در سال گذشته در ایام اربعین وجود داشت رفع می شود و زائران با مطلوبیت بیشتری می توانند در سال آینده به زیارت نائل شوند.

وی با اشاره به مهمترین محورهای جلسه کمیته اربعین ادامه داد: مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشیم بحث مربوط به مسائل مناطق مرزی چهارگانه شملچه، چذابه، مهران و خسروی است.

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: همچنین شبکه حمل و نقل جاده ای مهمترین شبکه برای نقل و انتقال زائران است که این محورها تا پایان امسال چهارخطه شده و قرار است مابقی این شبکه ها با تلاش وزارت راه و شهرسازی و استانداری های ایلام و خوزستان در سال ۹۷ به پایان برسد.


مشاهده در وبسایت منبع