اجرای طرح مکنا در یک هزار و ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار " ایوب سلیمانی " افزود: نیروی انتظامی بیشترین سطح تماس و خدمات دهی به مردم را ارائه می دهد. وی ادامه داد: ارتقاء کیفیت، محیط خوشایند، سهولت و سرعت در انجام خدمات، برخورداری از کارکنانی با رفتار مناسب و ماهر در حوزه ماموریت، همواره جزء ...

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه طرح مکنا در یک هزار و 600 کلانتری و پاسگاه انتظامی کشور اجرایی شده است، گفت: تا پایان سال آینده همه کلانتری ها و پاسگاه های کشور مشمول این طرح خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار " ایوب سلیمانی " افزود: نیروی انتظامی بیشترین سطح تماس و خدمات دهی به مردم را ارائه می دهد. وی ادامه داد: ارتقاء کیفیت، محیط خوشایند، سهولت و سرعت در انجام خدمات، برخورداری از کارکنانی با رفتار مناسب و ماهر در حوزه مأموریت، همواره جزء اولویت های ناجا به شمار می رود.
معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: طرح مکنا از سر پنجه های نیروی انتظامی شروع شده و تمرکز آن بر کلانتری ها و پاسگاه هاست که موفقیت های خوبی هم دارد.
سردار سلیمانی با بیان اینکه اجرای این طرح رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است، تصریح کرد: برای سال آینده منابع خوبی در راستای اجرای این طرح دیده شده و در همه کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی کشور فراگیر خواهد شد.
وی با بیان اینکه طرح مکنا در یک هزار و 600 کلانتری و پاسگاه انتظامی کشور اجرایی شده است، افزود: خوشایند سازی محیط خدمتی و اصلاح فرایندها در این طرح مورد توجه قرار گرفته است.
معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه فلسفه و هدف گذاری طرح مکنا به سوی مردم است، افزود: با اجرای طرح مکنا، محیط خدمتی برای کارکنان ناجا نیز خوشایند شده است.
سردار سلیمانی، استان فارس را در اجرای طرح مکنا سرآمد عنوان و تصریح کرد : فرمانده انتظامی استان به همراه کارکنان انتظامی در این راستا عملکرد درخشان و قابل قبولی را ارائه داده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی با تقدیر از خیران امنیت ساز در راستای اجرای طرح مکنا،افزود: بالاترین نعمت الهی امنیت و آرامش است و خیران امنیت ساز نیز با کمک های خود، رضایت خداوند را کسب خواهند کرد.
معاون هماهنگ کننده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیروی انتظامی خط تماس نظام با مردم است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل ناجا از حساسیت ویژه ای برخوردار است.
وی به دو حادثه اغتشاشات دی ماه و خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی با صبر و سعه صدر این دو موضوع را خاتمه داد که تقدیر و تشکر مردم و مسئولان را در پی داشت.
معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان خاطرنشان کرد : خوشبختانه امروز نیروی انتظامی مورد تکریم عام و خاص و عزیز همه است که این موضوع حاصل تلاش های مجاهدانه کارکنان خدوم ناجاست.
 

مشاهده در وبسایت منبع