رویداد عظیم مسابقات بین المللی قرآن در تهران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،جلسه هماهنگی امور برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به ریاست استاندار تهران و با حضور حسن بیگی معاون امور سیاسی و اجتماعی استانداری تهران،احمد تواهن معاون هماهنگی امور عمرانی ...

سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با همکاری استانداری تهران، اداره کل اوقاف و امور خیریه و دستگاه های استان ۳۰ فروردین تا ۶ اردیبهشت ماه سال آینده در مصلی تهران برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،جلسه هماهنگی امور برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به ریاست استاندار تهران و با حضور حسن بیگی معاون امور سیاسی و اجتماعی استانداری تهران،احمد تواهن معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،حجت الاسلام محمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان،فرزانه مروستی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، فرمانداران استان و جمعی از مدیران دستگاه های مسئول در برگزاری مسابقات قرآنی برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از هماهنگی های انجام شده برای برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم از سوی معاونت های امور سیاسی و اجتماعی و امور عمرانی استانداری تهران ارائه شد.

هماهنگی امور مربوط به تأمین امنیت وپشتیبانی،همکاری رسانه ها،اپراتورهای تلفن همراه و صدا و سیما برای پوشش تبلیغات برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم،همکاری اصناف و لزوم برنامه ریزی آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی مسابقات در میان دانش آموزان از موضوعات مطرح شده در جلسه بود.
براساس این گزارش؛تاکنون ۷۵ کشور برای سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی
قرآن در بخش های آقایان،بانوان،روشندلان وطلاب ثبت نام کرده اند.
 

مشاهده در وبسایت منبع