تشکر مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران از شهروندان، آتش نشانان و اصحاب رسانه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ مهدی داوری با تشکر از شهروندان که به هنگام جشن گرفتن در شب چهارشنبه پایان سال نکات ایمنی را رعایت کردند، اظهار داشت: از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ بیست و دوم اسفند ، ۱۷۰ مورد آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که ۷۲ مورد مربوط به اماکن مسکونی، ۱۷ مورد ...

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت از شهروندان تهرانی که شب گذشته جشن ملی شب چهارشنبه پایان سال را آرام برگزار کردند، تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ مهدی داوری با تشکر از شهروندان که به هنگام جشن گرفتن در شب چهارشنبه پایان سال نکات ایمنی را رعایت کردند، اظهار داشت: از ساعت 16 تا ساعت 24 بیست و دوم اسفند ، 170 مورد آتش سوزی به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که 72 مورد مربوط به اماکن مسکونی، 17 مورد مربوط به اماکن غیر مسکونی، 11 مورد وسایل نقلیه(خودروها و موتورسیکلت ها)، 68 مورد مربوط به فضاهای سبز، درختان و ضایعات بودند و با توجه به ترافیک بسیار سنگین در مسیرهای سطح شهر، آتش نشانان با استقرار در نقاط مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل حوادث رساندند و آتش سوزی ها را مهار کردند.
وی ادامه داد: در این روز، نیروهای آتش نشانی در 2 حادثه انفجار برای امداد رسانی به شهروندان نیز حضور یافتند که در این حوادث، 2 نفر مرد جوان و یک نفر خانم دچار مصدومیت شده بودند که برای مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران، تصریح کرد: در 24 ساعت روز 22 اسفند، حدود 12 هزار تماس با سامانه 125 برقرار شد که حدود 4 هزار تماس در بازه زمانی ساعت 16 تا 24 این روز صورت گرفت که در مقایسه با سال گذشته که حدود 5 هزار تماس بود، کاهش 20 درصدی را شاهد بودیم.
داوری خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از این تماس ها مبنی بر مشاوره با کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران بود که نشان دهنده اعتماد شهروندان به کارشناسان این سازمان است، همچنین از همشهریان عزیز که روز گذشته جشن شب چهارشنبه پایان سال را در آرامش برگزار کردند و به نکات ایمنی توجه داشتند بسیار تشکر می کنم و امیدوارم شهروندان گرامی اصول ایمنی را در طول زندگی روزمره خود رعایت کنند.
وی در ادامه گفت: از همه همکاران زحمتکش خود در سازمان آتش نشانی تهران که در شب چهارشنبه پایان سال، تامین ایمنی شهر را برعهده داشتند تشکر و قدردانی می کنم.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در پایان گفت: از تلاش اصحاب رسانه که با اشاعه نکات ایمنی در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال به ما یاری رساندند کمال تشکر را دارم.
 

مشاهده در وبسایت منبع