مسجدجامعی استعفای نجفی را تایید کرد / بررسی استعفا در جلسه شورا

صبح تهران به نقل از پارسینه: صبح امروز برخی رسانه ها گزارش دادند: محمد علی نجفی شهردار تهران دیشب از این سمت استعفا کرده است.این در حالی است که برخی اعضای شورای شهر تهران، استعفای نجفی را تکذیب می کنند.

صبح تهران به نقل از پارسینه:
صبح امروز برخی رسانه ها گزارش دادند: محمد علی نجفی شهردار تهران دیشب از این سمت استعفا کرده است.این در حالی است که برخی اعضای شورای شهر تهران، استعفای نجفی را تکذیب می کنند. برهمین اساس، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در پی انتشار اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران واکنش نشان داد و آن را تنها شایعه پایانی سالی می دانند.

در ادامه «خلیل آبادی» عضو شورای اسلامی شهر تهران می گوید: ما هم در حد شایعه استعفای شهردار را شنیده ایم ولی چیزی به شورای شهر ارائه نشده است.وی افزود: اگر قرار باشد شهردار استعفا دهد باید استعفایش را به شورا تقدیم کند اما چیزی به شورا نرسیده است.

جزئیات بیشتر درباره شایعه استعفای نجفی متعاقبا با پارسینه دنبال کنید:

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۷
مسجدجامعی استعفای نجفی را تایید کرد

مسجدجامعی در جمع خبرنگاران خبر استعفای نجفی را تایید کرد.

احمد مسجدجامعی با تایید خبر استعفای شهردار تهران گفت که استعفای شهردار باید در شورای شهر بررسی شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۲
بررسی استعفای نجفی در شورای شهر
تا دقایقی دیگر، شورای شهر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران را بررسی می کند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۲
واکنش معاون نجفی به استعفا
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در خصوص شایعاتی مبنی بر استعفای شهردار گفت: هنوز صحبتی در خصوص استعفای نجفی با وی نداشته ام و باید مبنای موضوع این بررسی شود.

به گزارش ایرنا، مهدی حجت روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران افزود: بنده وارد این مسائل نمی شوم و به اندازه ای که شما از موضوع مطلع هستید، مطلعم.

وی ادامه داد: خبرهای خوب در میان این خبرها گم می شوند و مردم ما امروز نیازمند خبرهای خوب هستند. حجت گفت که امروز می خواستم خبرهای خوبی برای طرح استقبال از نوروز را بیان کنم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۶
جلسه امروز شورای شهر ربطی به استعفا ندارد
نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، صرفا به این جمله اکتفا کرد که تاکنون چنین موضوعی به اعضای شورای شهر اعلام نشده و جلسه امروز، جلسه پایان سال اعضای شورای شهر است و ربطی به ماجرای استعفا ندارد.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز در این باره گفت: فعلا حرفی در این خصوص نمی زنم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۲
استعفا به دست هاشمی رسید
یکی از اعضای شورای شهر که نخواست نامش فاش شود در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس با بیان اینکه نجفی استعفای خود را نوشته است، گفت: استعفا به دست محسن هاشمی رئیس شورای شهر رسیده است ولی هنوز به دست اعضای شورا نرسیده است.

وی با بیان اینکه هنوز اعلام رسمی در این زمینه نشده است، گفت: قرار نیست اعضای شورا در این باره حرفی بزنند.

وی در خصوص علت استعفای نجفی، گفت: نجفی علت استعفای خود را دوباره بیماری اعلام کرده است.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای شورای شهر با استعفای نجفی موافقت می کنند، گفت: هنوز در این زمینه بررسی صورت نگرفته است.


۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۶
واکنش سخنگوی شورای شهر به شایعه استعفای نجفی
علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در گفت وگو با ایسنا با تکذیب برگزاری جلسه فوق العاده شورای شهر تهران با موضوع بررسی استعفای نجفی، گفت: جلسه امروز اعضای شورای شهر جلسه هم اندیشی برای جمع بندی عملکرد و پایان سال است. من به عنوان عضو شورا در حال حاضر از موضوع استعفا مطلع نیستم و نمی توانم تایید یا تکذیب کنم ولی اگر این موضوع صحت داشته باشد حتما به اطلاع شهروندان خواهیم رساند.

در حالی که تا این لحظه حجت نظری و رسولی دو عضو شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تکذیب کرده اند، برخی رسانه ها به نقل از منابع آگاه در شهرداری تهران، این استعفا را تایید کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱
یک مقام آگاه خبر استعفای شهردار را تایید کرد

یک مقام آگاه در شهرداری تهران، استعفای محمدعلی نجفی از سمت شهرداری پایتخت را تایید کرد.این مقام آگاه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: محمدعلی نجفی شهردار تهران صبح امروز استعفای خود را تقدیم شورای شهر کرده است.

به گفته وی، موضوع استعفای شهردار تهران و موافقت و یا مخالفت با آن باید در جلسه شورا مطرح و توسط اعضای شورا بررسی شود.صبح امروز اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران در فضای مجازی منتشر شد.این درحالی است که زهرانژادبهرام، حسن رسولی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اخبار منتشره مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی را تکذیب کردند.

مشاهده در وبسایت منبع