توقیف ۴ کامیون حامل ۱۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از توقیف ۴ دستگاه کامیون حامل ۱۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان زاهدان خبر داد. سرهنگ علی عارف نژاد در توضیح این خبر گفت: در پی تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت، ماموران یگان امداد این فرماندهی حین گشت زنی های هدفمند در محورهای ...

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از توقیف ۴ دستگاه کامیون حامل ۱۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان زاهدان خبر داد.
سرهنگ علی عارف نژاد در توضیح این خبر گفت: در پی تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت، ماموران یگان امداد این فرماندهی حین گشت زنی های هدفمند در محورهای مواصلاتی شهرستان به ۴ دستگاه کامیون کشنده حامل سوخت که در حال حرکت به سمت خارج از شهر و نوار مرزی بودند مشکوک و این کامیون ها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون ها ۱۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف و در این رابطه ۴ نفر قاچاقچی که بصورت باندی و سازمان یافته اقدام به قاچاق سوخت به خارج از کشور می کردند دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در خاتمه با تاکید بر استمرار طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق سوخت به صورت برنامه ریزی شده در تمام نقاط شهرستان، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان خود و با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی تلاش می کند که عرصه را بر قاچاقچیان تنگ و آرامش آنان را سلب کند.

مشاهده در وبسایت منبع