بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمد رضا فراهانی در بدو ورود به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مزار شهید گمنام آرمیده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمد رضا فراهانی در بدو ورود به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مزار شهید گمنام آرمیده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد. معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشستی با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیران فرهنگی و دانشجویی و همچنین کارشناسان و کارکنان این معاونت دیدار کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد این معاونت در حوزه های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی و آموزشی از نزدیک با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا شدند.

در ادامه فراهانی در نشستی جداگانه با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت وگو خواهد نشست و ضمن شنیدن سخنان نمایندگان شوراهای صنفی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود سطح کیفی فعالیت های این شورا می پردازد.

نشست با نمایندگان کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برگزاری جلسه مجزا با نمایندگان تشکل های اسلامی به تفکیک طیف های مختلف از جمله بسیج و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است.

انتهای پیام/

سفر فراهانی و هیئت وزارت بهداشت به بوشهر

مشاهده در وبسایت منبع