حمله به آمبولانس اورژانس همدان با نارنجک دستی

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی همدان از حمله به آمبولانس اورژانس همدان با نارنجک دستی در منطقه اسلامشهر خبر داد. عباس اولیاسمیع از حمله به آمبولانس اورژانس همدان با نارنجک دستی در منطقه اسلامشهر خبر داد و اظهار کرد: همکاران اورژانس ۱۱۵ حین ماموریت بودند که فردی ...

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی همدان از حمله به آمبولانس اورژانس همدان با نارنجک دستی در منطقه اسلامشهر خبر داد.
عباس اولیاسمیع از حمله به آمبولانس اورژانس همدان با نارنجک دستی در منطقه اسلامشهر خبر داد و اظهار کرد: همکاران اورژانس ۱۱۵ حین ماموریت بودند که فردی نارنجک دستی به سمت آمبولانس پرتاب کرد.

وی با بیان اینکه در این عملیات امدادرسانان اورژانس در حین انتقال مصدومی بودند که از ناحیه چشم آسیب دیده بود، افزود: متاسفانه گاهی هیجانات کاذب باعث اتفاقات ناگوار می شود.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث Accidents و فوریت های پزشکی همدان با اشاره به اینکه خوشبختانه فردی در این حادثه Incident آسیب ندید؛ تعداد مصدومین در حادثه آتش بازی چهارشنبه پایان سال را ۲۱ نفر تا به این لحظه عنوان کرد و گفت: امیدوارم مردم به نکات ایمنی توجه کنند و خود را در معرض خطر نیاندازند.

منبع : رکنا

مشاهده در وبسایت منبع