جزئیات حوادث چهارشنبه آخر سال در استان تهران

حسن نوری ساری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، افزود: در حوادث شبانه روز گذشته در شهر تهران ۸۳۸ نفر مصدوم شدند که از این تعداد ۳۶ نفر در بیمارستان ها بستری شدند و ۱ نفر در بخش مراقبت های ویژه نیز بستری شد و یک نفر هم جان خود را از دست داد.

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور گفت: استان تهران با توجه به وسعت و جمعیت خود در مقایسه با سایر شهر‌های کشور بیشترین حادثه و مصدوم را داشته است.

حسن نوری ساری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در حوادث شبانه روز گذشته در شهر تهران ۸۳۸ نفر مصدوم شدند که از این تعداد ۳۶ نفر در بیمارستان‌ها بستری شدند و ۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه نیز بستری شد و یک نفر هم جان خود را از دست داد.

وی گفت: از این افراد ۳۴۴ نفر از ناحیه چشم آسیب دیدند و ۳۲۵ نفر آسیب اندام‌های بدن داشتند.

نوری ساری با بیان اینکه بیشتر این افراد در شهر تهران نیز محدوده سنی بین ۸ تا ۱۸ سال داشتند، افزود: تهران یکی از پرآسیب‌ترین استان‌های کشور در کنار استان‌های آذربایجان شرقی و غربی بود البته میزان حوادث و بروز مصدومیت‌ها در استان تهران نیز همانند سایر نقاط کشور در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است.

معاون فنی و عملیات اورژانس گفت: ما می‌توانیم با تمرکز بر مشکلاتی که امسال و سال گذشته داشتیم و با کمک رسانه ها، فضای مجازی و رسانه ملی ضمن آگاه سازی جامعه با فرهنگ سازی، شاهد کاهش اینگونه حوادث در سال‌های آتی باشیم.


مشاهده در وبسایت منبع