فضای شاد و روح بخش در جشنواره بزرگ هفت سین نوروزی

سمیه حاجوی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، از برپایی جشنواره بزرگ هفت سین نوروزی همزمان با جشن طرح آدینه نگهداشت شهر گفت: این جشنواره برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان و آشناسازی نسل جوان با آیین های سنتی ایرانی برپا شده است.

شهردار منطقه هفت تهران گفت: برپایی جشنواره بزرگ هفت سین نوروزی باعث می‌شود تا از فراموشی فرهنگ‌های غنی این مرز و بوم جلوگیری شود.

سمیه حاجوی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، از برپایی جشنواره بزرگ هفت سین نوروزی همزمان با جشن طرح آدینه نگهداشت شهر گفت: این جشنواره برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان و آشناسازی نسل جوان با آیین‌های سنتی ایرانی برپا شده است.

وی افزود: به نمایش درآوردن خلاقیت شرکت کنندگان در بهره گیری از ابزار سنتی یا مدرن، بازآفرینی سنت با ابزار نوین و امروزی در چیدمان سفره هفت سین، بستر سازی مناسب برای ایجاد فضای شاد و روح بخشی به کار‌های گروهی همراه با رقابت سالم و به کارگیری ایده‌های نو در فرم بخشی به سفره هفت سین از اهداف برپایی این جشنواره است.

جشنواره بزرگ هفت سین نوروزی همزمان با جشن طرح آدینه نگهداشت شهر از ۱۴ محله، در منطقه هفت تهران با حضور ۱۱۱ شرکت کننده برگزار شد و در اختتامیه از برگزیدگان این جشنواره قدردانی شد.


مشاهده در وبسایت منبع