ساماندهی ۲۴ بالگرد و ۳ هزار و ۴۵۰ خودرو امداد هلال احمر در نوروز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سلیمی گفت: ۵۷۰ پایگاه امداد و نجات و اسکان اضطراری در نوروز به مردم خدمت ارائه خواهند کرد. پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور هم در رزمایش ترافیکی نوروز ۹۷ گفت: ۲۱ درصد فعالیت های نوروز پارسال مربوط به حوادث جاده ای بود.

رئیس سازمان امداد و نجات از ساماندهی و بکارگیری ۲۴ بالگرد و ۳ هزار و ۴۵۰ خودروی امداد هلال احمر در رزمایش ترافیکی نوروز ۹۷ خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سلیمی گفت: 570 پایگاه امداد و نجات و اسکان اضطراری در نوروز به مردم خدمت ارائه خواهند کرد. پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور هم در رزمایش ترافیکی نوروز ۹۷ گفت: ۲۱ درصد فعالیت های نوروز پارسال مربوط به حوادث جاده ای بود.
وی گفت: در طرح نوروزی همه بخش های بیمارستانی در کشور به ویژه اورژانس در نوروز فعال است همچنین خدمات پزشکی و دندانپزشکی در مراکز شبانه روزی اورژانس ارائه می شود.
رئیس اورژانس کشور با اشاره به تجهیز آمبولانس‌ها خاطرنشان کرد: دستگاهای نوار قلب، الکتروشوک و سونوگرافی را در آمبولانس های اورژانس قرار دادیم.
وی افزود : همچنین در برخی از آمبولانس ها گروه خون o منفی را ذخیره کردیم و توصیه می کنیم افراد دارای بیماری های مزمن حتما داروهای خود را همراه داشته باشند.
 

مشاهده در وبسایت منبع