مسافران بلیت های هواپیما را از مراکز معتبر خریداری کنند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛­ مرتضی دهقان به آماده سازی پروازهای نوروزی امسال اشاره کرد و گفت: در ایام نوروز امسال نیز از توان بیش از ۶۳ فرودگاه داخلی استفاده خواهیم کرد و ۱۶ شرکت داخلی با ۱۶۲ فروند هواپیمای فعال و بیش از ۲۴ هزار صندلی خدمات ارائه خواهند داد همچنین علاوه بر شرکت ...

معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري از مسافران خواست بليت هاي هواپيما را از مراکز معتبر و داراي مجوز خريداري کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛­ مرتضي دهقان به آماده سازي پروازهاي نوروزي امسال اشاره كرد و گفت: در ايام نوروز امسال نيز از توان بيش از 63 فرودگاه داخلي استفاده خواهيم كرد و 16 شركت داخلي با 162 فروند هواپيماي فعال و بيش از 24 هزار صندلي خدمات ارائه خواهند داد همچنين علاوه بر شركت هاي هواپيمايي داخلي 53 شركت هواپيمايي خارجي نيز به 85 فرودگاه در خارج از كشور پرواز نوروزي برقرار خواهند كرد.

وي ادامه داد: امسال با توجه به تقاضاي بازار، افزايش بيش از 10 درصدي در پروازها را شاهد خواهيم بود.

دهقان با تاكيد بر ضرورت پاسخگويي شفاف به مسافران و انتظارات شركت هاي هواپيمايي گفت: دستورالعمل حقوق مسافر نيز تكليف شركت هاي هواپيمايي را مشخص كرده است و با پايبندي به شرايط مندرج در دستورالعمل بسياري از شكايت ها كاهش خواهد يافت.

معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه فهرست­ ­دفاتر و سايت هاي داراي مجوز بر روي سايت سازمان قابل دسترس است از مسافران نوروزي خواست تا بليط خود را از دفاتر خدمات مسافرت هوايي معتبر و سايت هاي داراي مجوز خريداري و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه حقوق مسافر به آدرسwww.CAO.ir­مراجعه و شكايت خود را ارسال كنند.

­


مشاهده در وبسایت منبع