۸۱ تماس به ۱۲۵ در آخرین چهارشنبه سال

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از ندای چناران ، آتش یار سوم مسعود روضه خوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمار تماس های تلفنی سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گلبهار در چهارشنبه آخر سال به ۸۱ مورد رسید که از این تعداد تماس دریافتی ۴۹ مورد مزاحمت تلفنی و ۲۰ مورد مشاوره و ارائه ...

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از ندای چناران ، آتش یار سوم مسعود روضه خوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمار تماس های تلفنی سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گلبهار در چهارشنبه آخر سال به ۸۱ مورد رسید که از این تعداد تماس دریافتی ۴۹ مورد مزاحمت تلفنی و ۲۰ مورد مشاوره و ارائه نکات پیشگیرانه بوده است.
مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلبهار ادامه داد: در این شب، ۱۲ تماس تلفنی مربوط به حوادث و حریق بود که ازجمله مهم ترین آن ها دو حریق منزل و باغ ویلا بوده است که منجر به محبوس شدن کودکی میان شعله های آتش شده بود که توسط گروه نجات ایستگاه شماره ۱ گلبهار نجات و حریق اطفا شد.

وی افزود: همچنین یک مورد واژگونی خودرو و محبوسی در آسانسور و معدوم شدن مواد محترقه کشف شده توسط عوامل انتظامی به این آتش نشانی اعلام و اقدامات لازم انجام گرفت.

مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلبهار خاطرنشان کرد: مابقی حوادث مربوط به اطفاء چند حلقه لاستیک و ضایعات بوده که توسط پرسنل خدوم آتش نشانی گلبهار خاموش شد و خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی را شاهد نبودیم.


مشاهده در وبسایت منبع