شلیک های دیوانه وار مرد تهرانی به ۲ مامور آتش نشانی

ماموران ایستگاه ۲۳ سازمان آتش نشانی تهران در شب چهارشنبه سوری در حالت آماده باش بودند که مرد جوانی با در دست داشتن تفنگ اقدام به تیراندازی به سمت دو مامور آتش نشان کرد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، شامگاه سه شنبه 22 اسفند ماه امسال همزمان با برگزاری مراسم چهارشنبه سوری که تیم های سازمان آتش نشانی تهران به صورت آماده باش در حال امدادرسانی و جلوگیری از حوادث بود یک سناریو عجیب از سوی مرد اسلحه به دست رخ داد.

ماموران ایستگاه 23 سازمان آتش نشانی در ایستگاه به صورت آماده باش بودند که تعداد از آتش نشانان در محوله ایستگاه حضور داشتند که ناگهان مرد جوانی با در دست داشتن اسلحه شکاری از پشت نرده های ایستگاه ماموران را هدف قرار داد و اقدام به تیراندازی به سمت آنها کرد.

 

در این اقدام عجیب دو تن از ماموران به نام مهدی و پیمان از ناحیه سر، گردن و پا هدف 18 گلوله ساچمه ای اسلحه شکاری قرار گرفتند که در ادامه تعدادی از ماموران با پریدن از روی نرده های محوطه به تعقیب مرد تیرانداز رفته و موفق به دستگیری متهم شدند.

 

بدین ترتیب 2 مامور سازمان آتش نشانی تهران که به شدت مجروح شده بودند توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان پارس منتقل شدند و مرد تیرانداز نیز در اختیار ماموران کلانتری 190 مجیدیه قرار گرفت.

 

بنا به این گزارش، متهم پرونده در اختیار ماموران کلانتری مجیدیه قرار دارد و تحقیقات برای انگیزه مرد تیرانداز ادامه دارد.

 

گفتنی است که در محل تیراندازی 100 گلوله ساچمه ای کشف شده است.

 

رکنا

 


مشاهده در وبسایت منبع