عاملان تیراندازی در ماهشهر دستگیر شدند

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در خصوص جزئیات پرونده قتل گفت: در پی تیراندازی منجربه قتل فردی به هویت (ع - غ) در مورخه ۲۱ اسفند ۹۶ در شهرستان ماهشهر، دستورات و راهکار های عملیاتی به فرمانده شهرستان ابلاغ شد. این مقام ارشد پلیس افزود:ماموران ...

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در خصوص جزئیات پرونده قتل گفت: در پی تیراندازی منجربه قتل فردی به هویت (ع - غ) در مورخه ۲۱ اسفند ۹۶ در شهرستان ماهشهر، دستورات و راهکار های عملیاتی به فرمانده شهرستان ابلاغ شد.
این مقام ارشد پلیس افزود:ماموران پلیس ماهشهر با استفاده از روش های علمی کشف جرم و تحلیل وقایع مرتبط با قتل، کمتر از ۵ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری قاتل درمخفیگاهش شدند.

سردار عباس زاده ادامه داد: یک قبضه اسلحه بکار رفته در قتل از محل اختفاء قاتل کشف وضبط شد.

وی درخصوص همدست قاتل که متواری بود عنوان داشت:با تحقیقات فنی بعمل آمده راکب موتور سیکلت شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر ویک دستگاه موتورسیکلت که شب حادثه از آن استفاده شده بود از مخفیگاه متهم کشف وضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: قاتل در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به قتل، انگیزه خود از قتل را اختلاف قبلی عنوان کرد.

مشاهده در وبسایت منبع