کارگر اخراجی شهردار را به آتش کشید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، محمد حجتی پور گفت: یکی از کارگران شهرداری منوجان به دلیل اخراج از شهرداری با بطری بنزین به سمت ماشین شهردار منوجان حمله ور شد و پس از پاشیدن بنزین، خودرو و شهردار را به آتش کشید.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، محمد حجتی پور گفت: یکی از کارگران شهرداری منوجان به دلیل اخراج از شهرداری با بطری بنزین به سمت ماشین شهردار منوجان حمله ور شد و پس از پاشیدن بنزین، خودرو و شهردار را به آتش کشید.

وی ادامه داد: پس از انکه شعله های آتش خودرو حامل شهردار را فرا گرفت شاهدان بلافاصله آتش را مهار کردند و شهردار به مرکز درمانی جهت مداوا منتقل شد.
فرماندار منوجان ادامه داد: با توجه به سوختگی بالای شهردار، مصدوم جهت مداوا به بیمارستانی در شهر بندرعباس مرکز هرمزگان استان همجوار اعزام شده است.شهردار نودژ کرمان دچار 35 درصد سوختگی شد
رئیس شورای شهر نودژ منوجان از آتش زدن شهردار این منطقه توسط کارگر این شهرداری خبر داد و گفت: در این حادثه شهردار نودژ دچار 35 درصد سوختگی شد.
ذبیح اله حاجب افزود: هم اکنون محمدحسن مرشدی شهردار نودژ در بخش سوانح سوختگی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس مشغول مداوا می باشد.


وی گفت: (چهارشنبه) یکی از کارگران شهرداری منوجان به علت نامشخصی با بطری بنزین به سمت ماشین شهردار منوجان در میدان امام حسین این شهر حمله ور شد و پس از پاشیدن بنزین، خودرو و شهردار را به آتش کشید.
وی افزود: پس از آنکه شعله های آتش خودروی حامل شهردار را فرا گرفت شاهدان بلافاصله آتش را مهار کردند و شهردار به مرکز درمانی بیمارستان امام حسین منوجان منتقل شد ولی باتوجه به فاصله 420کیلومتری تا مرکز استان کرمان، به استان هرمزگان در 120کیلومتری شهرستان منوجان منتقل و در بخش سوانح سوختگی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در حال مداوا و رسیدگی می باشد.


وی تصریح کرد: در این حادثه هر 2 دست، صورت، گردن، پشت گردن و قسمتی از سینه شهردار دچار سوختگی شده است.
وی اظهار کرد: انگیزه آتش زدن شهردار توسط کارگر شهرداری نودژ اخراج از کار و نگرفتن حقوق نبوده است چرا که این کارگر در بخش جمع آوری زباله این شهرداری مشغول به کار است و از ابتدای فعالیت خود در شهرداری نودژ بصورت روزمزد حقوق و قرارداد سالیانه فعالیت می کرده است.


وی ادامه داد: مجتبی محمودی نیروی روز مزد شهرداری نودژ تا پایان سال جاری قرار دارد و قراداد کاری نیروهای این مجموعه بصورت سالانه تمدید می شود از این رو این کارگر اخراج نشده بوده است.
وی گفت: کارگر خاطی روز گذشته (سه شنبه) در ساعت اداری به شهراداری مراجعه می کند و به شهردار فحاشی می کند که با وساطت کارکنان شهرداری این دعوا خاتمه می یابد
وی با بیان اینکه شهرداری نودژ سال 1384 تاسیس شده است و هم اکنون 20 نیرو دارد، اظهار کرد: تمامی حقوق کارکنان شهرداری نودژ ماهیانه پرداخت می شود و هیچ مشکلی در این زمینه نیست.

ایرنا


مشاهده در وبسایت منبع