وزیر خارجه کشورمان وارد تاجیکستان شد

­به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از دوشنبه ، وزیر امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در اجلاس اکو، دقایقی قبل وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد. محمد جواد ظریف که صبح امروز برای شرکت در بیست و سومین نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو اکو عازم تاجیکستان شده بود ...

در اين ديدار طرفين ضمن اشاره به مشترکات فراوان دو کشور بر گسترش روابط و همکاريهاي دوجانبه در بخشهاي مختلف سياسي، اقتصادي، فرهنگي، انرژي و فن آوري تاکيد کردند.

­به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صدا و سيما از دوشنبه ،  محمد جواد ظريف وزير امور خارجه کشورمان با امامعلي رحمان رئيس جمهوري تاجيکستان ديدار کرد. در اين ديدار طرفين ضمن اشاره به مشترکات فراوان دو کشور بر گسترش روابط و همکاريهاي دوجانبه در بخشهاي مختلف سياسي، اقتصادي، فرهنگي، انرژي و فن آوري تاکيد کردند.

وزير خارجه کشورمان وارد تاجيکستان شد

وزير امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در اجلاس اکو وارد دوشنبه پايتخت تاجيکستان شد.

محمد جواد ظريف که صبح امروز براي شرکت در بيست و سومين نشست وزراي امور خارجه کشورهاي عضو اکو عازم تاجيکستان شده بود با استقبال نظام الدين زاهدي معاون اول وزير امور خارجه تاجيکستان وارد فرودگاه دوشنبه شد.ظريف تا ساعتي ديگر با رييس جمهور و وزير امور خارجه تاجيکستان ديدار و گفتگو و خواهد کرد.
بيست و سومين اجلاس وزراي خارجه کشورهاي عضو اکو فردا صبح برگزار خواهد شد.

 


مشاهده در وبسایت منبع