مقایسه بلندگوهای استریو گلکسی اس ۹ با آیفون x

اگر به پیشینه بلندگوهای استریوی موبایل بازگردیم، تا آنجا که حافظه من یاری می کند موبایل های نوکیا از بهترین نمونه های بازار بودند. پس از آن ها بلندگوهای تکی آیفون ها عموما از بهترین کیفیت های بازار به شمار می رفتند تا بلنگوهای استریو استریو (همسان) در پرچمدارهای اچ تی سی و سونی ...

اگر به پیشینه بلندگوهای استریوی موبایل بازگردیم، تا آنجا که حافظه من یاری می کند موبایل های نوکیا از بهترین نمونه های بازار بودند.
پس از آن ها بلندگوهای تکی آیفون ها عموما از بهترین کیفیت های بازار به شمار می رفتند تا بلنگوهای استریو استریو (همسان) در پرچمدارهای اچ تی سی و سونی به بازار ارایه شدند.

پس از آن شاهد راهکار بلندگوهای استریو (ناهمسان) اچ تی سی و هوآوی بودیم تا میانه های سال ۲۰۱۶ که اپل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را با بلندگوهای استریو راهی بازار کرد و توجه خیلی از کاربران به آن جلب شد.

سامسونگ اما اوایل سال ۲۰۱۸ روی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس این فناوری را اضافه کرد که خیلی هم به آن افتخار می کند!

در ویدئویی که برایتان قرار داده ایم بلندگوهای استریو گلکسی اس ۹ و آیفون ۱۰ را با یکدیگر مقایسه کرده ایم که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

همانطور که دیدید، بلندگوهای استریو گلکسی اس ۹ مشخصا صدای بلندتر و شفاف تری را تولید می کنند اما آیفون X در مقابل بیس نرم تری را حتی در حداکثر صدا تولید می کند این قابل تقدیر است. شما می توانید روی گلکسی اس ۹ حالت Dolby Atmos را برای صدای فراگیرتر روشن کنید و این قابلیت نیز به کیفیت بهتر کمک خواهد کرد.

با تمام اینکه هیچ کدام از این دو دستگاه بلندگوی استریو همسان به این معنی که هر دو بلندگو کاملا یکسان باشند را ندارد و بلندگوی مکالمه بیشتر صدای زیر را تولید می کند اما باز هم همین چینش از چینش تکی بلندگو بهتر است.

تفاوت اصلی بین آیفون X و گلکسی اس ۹ را می توان متوجه بلندگوی مکالمه دانست، جایی که گلکسی اس ۹ صدایی نزدیک تر به بلندگوی اصلی و بلندتر نسبت به نمونه آیفون X تولید می کند.

به صورت کلی اگر صدای بلندتر و شفاف تر می خواهیم گلکسی اس ۹ بهترین انتخاب شما خواهد بود اما صدای بیس در آیفون X به مقداری جزئی بهتر است.

مشاهده در وبسایت منبع