لوکاس وازکز: خیلی از باشگاه ها به موفقیت های تیم ما حسادت می کنند

به گزارش ورزش۱۱، لوکاس وازکز، وینگر اسپانیایی باشگاه رئال مادرید بر این باور است که دیگر تیم ها به موفقیت ها و پیروزی های این تیم حسادت می ورزند. کهکشانی ها که شب گذشته مقابل مالاگا با نتیجه ای نزدیک پیروز شدند، سه شنبه هفته گذشته در سانتیاگو برنابئو در حالی که بازی با پیروزی ...

به گزارش ورزش۱۱، لوکاس وازکز، وینگر اسپانیایی باشگاه رئال مادرید بر این باور است که دیگر تیم ها به موفقیت ها و پیروزی های این تیم حسادت می ورزند.
کهکشانی ها که شب گذشته مقابل مالاگا با نتیجه ای نزدیک پیروز شدند، سه شنبه هفته گذشته در سانتیاگو برنابئو در حالی که بازی با پیروزی ۳-۰ یوونتوس داشت بازی را به وقت های اضافه می برد، با پنالتی دقیقه آخر که روی لوکاس واسکز انجام شد و کریستیانو رونالدو گل زد بازی با پیروزی ۳-۱ و در مجموع ۴-۳ به سود رئال مادرید به پایان رسید. پنالتی که بعد از بازی مورد بازتاب بسیاری از رسانه ها قرار گرفت. این هشتمین فصل متوالی رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا است.

لوکاس وازکز در خصوص حسادت تیم ها به رئال مادرید افرود:

صحنه که بن عطیه روی من خطا کرد قطعا پنالتی بود و هیچ حرف و حدیثی هم باقی نمی ماند. حرف های زیادی زده شد که عده ای می گفتند پنالتی بود و عده ای هم عکس قضیه را می گفتند. ولی به نظر من پنالتی واضح تر از این نبود.

رسیدن به مرحله نیمه نهایی آن هم برای هشتمین فصل متوالی افتخار بزرگی برای رئال مادرید است. من خوشحالم که مردم دنیا از تماشای بازی ما لذت می برند. سعی خواهیم کرد که بتوانیم در نیمه نهایی پیروز شویم و به فینال صعود کنیم و به قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان اروپا دست بیابیم.

مشاهده در وبسایت منبع