فروش بلیت گروهی قطار از طریق سایت رجا

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، علاقه مندان برای بهره مندی از مزایای این طرح و دریافت بلیت گروهی قطارهای این شرکت می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رجا به نشانی www.raja.ir ، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت های گروهی اقدام ...

به منظور دسترسی مطلوب هموطنان بویژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، و هیئت‌ های مذهبی به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی پایگاه اینترنتی رجا راه اندازی شد.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، علاقه‌ مندان برای بهره‌ مندی از مزایای این طرح و دریافت بلیت گروهی قطارهای این شرکت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رجا به نشانی www.raja.ir ، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت‌های گروهی اقدام کنند.

شرکت رجا همچنین از هموطنان درخواست کرد با استفاده از تخفیفات ارائه شده در قطارهای گوناگون این شرکت، از خدمات رجا در سفرهای ریلی بهره‌مند شوند.
بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و به منظور دسترسی هموطنان گرامی به همه قطارهای رجا، ارائه تخفیف در بلیت برخی از قطارهای این شرکت که از 16 فروردین امسال آغاز شده بود، تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.
تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجا در مسیرهای رفت و برگشت برای تاریخ‌ های مختلف ایام یاد شده، تا 30 درصد است.
عرضه‌ بلیت قطارهای رجا از طریق تمام کانال‌ های فروش مانند آژانس‌ های فروش، پایگاه اینترنتی شرکت رجا و سامانه 1539 صورت می پذیرد.
شرکت رجا به منظور آگاهی هموطنان از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهای این شرکت، سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرام به نشانی @safararzan1539 ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.
هموطنان برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.


مشاهده در وبسایت منبع