کنگره ملی توسعه مخازن شکافدار، برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، این کنگره با هدف شناساندن دستاورد های حوزه مهندسی نفت، ارتباط و تبادل میان محققان صنعت و پژوهشگران دانشگاهی، فراهم سازی زمینه برای ارتباط میان صنعت و دانشگاه و شناساندن مهمترین دستاوردهای صنعت به دانشگاه و پژوهش ...

دومین کنگره ملی توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، این کنگره با هدف شناساندن دستاورد‌های حوزه مهندسی نفت، ارتباط و تبادل میان محققان صنعت و پژوهشگران دانشگاهی، فراهم‌سازی زمینه برای ارتباط میان صنعت و دانشگاه و شناساندن مهمترین دستاوردهای صنعت به دانشگاه و پژوهش‌های دانشگاهی به صنعت، با همکاری مشترک مجتمع آموزش فنون اهواز و دانشگاه صنعت نفت روزهای 5 و 6 اردیبهشت‌ در اهواز برگزار می‌شود.

مدیریت یکپارچه و راهبردهای کلان در توسعه میدان نفت و گاز؛ مهندسی مخازن؛ زمین‌شناسی و پتروفیزیک؛ حفاری چاه‌های نفت و گاز، چالش‌ها و فناوری‌ها؛ مهندسی بهره‌برداری و بهینه‌سازی تولید از چا‌ه‌های نفت و گاز پنج محور اصلی برگزاری این همایش است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنگره http://frdconf.ir/fa مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۳۴۱۲۱۵۱۹ تماس بگیرند.


مشاهده در وبسایت منبع