نسل جدید مرسدس بنز اسپرینتر در راه جاده ها/همگام سازی با فرامین صوتی کاربر / انعطاف پذیری خیره کننده

مرسدس بنز از نسل جدید مرسدس اسپرینتر ۲۰۱۹ رونمایی خواهد کرد. خودرویی که اغلب به سبب فیزیک خاصش به عنوان آمبولانس استفاده می شود. به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی نت، مرسدس بنز نسل جدید خودروی اسپرینتر را با ویژگی هایی منحصر به فرد به بازار ارائه می کند.

مرسدس بنز از نسل جدید مرسدس اسپرینتر ۲۰۱۹ رونمایی خواهد کرد. خودرویی که اغلب به سبب فیزیک خاصش به عنوان آمبولانس استفاده می شود.
به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی نت، مرسدس بنز نسل جدید خودروی اسپرینتر را با ویژگی هایی منحصر به فرد به بازار ارائه می کند.

همانطور که اشاره شد؛ مرسدس بنز اسپینتر به عنوان یک آمبولانس و یا کامیون کوچک از سوی کاربران مورد استفاده قرار می گیرد و حتی یکی از معتبرترین وسایل حمل و نقل در ارتش سوئیس است .

اما به روز رسانی این خودرو باعث شده ما با چه ویژگی های جدیدی از سوی اسپرینتر رو به رو باشیم؟ گزینه های بی نظیری مانند چرخ دنده های ارتقا یافته،افزایش ارتفاع سقف، قابلیت تنظیم طول فاصله چرخ ها و ترتیب صندلی ها را می توان از مهم ترین ویژگی های نسل جدید خودروی مذکور دانست.

اما فراتر از قابلیت انعطاف پذیری، اسپینتر ۲۰۱۹ دارای تعدادی از به روز رسانی ها است که باعث می شود روز به روز استفاده از آن بسیار ساده تر باشد. برای مثال ارتقای سطح چرخ دنده های موتور کمک می کند تا شتاب خودرو به شکلی دقیق تر تنظیم شود.

صفحه نمایش لمسی با رزولوشن بالا،نیز از دیگر ویژگی های مثبت این محصول تلقی می شود. ارتقای سطح رابط کاربری با خودرو و همگام سازی با سیستم هوشمند سیری و اوکی گوگل از دیگر ویژگی هایی است که برای تشخصی گفتار راننده به خودرو اضافه شده است.

درواقع به جای اینکه از طریق دستورات صوتی سنتی کار کنید، MBUX به شما این امکان را می دهد که به راحتی بگویید : "سلام مرسدس" و سپس به دستیار مجازی بگویید چه چیزی می خواهید یا اینکه احساس می کنید و آن را مطابق با آن مطرح کنید. مثلا بگویید "من سرما خورده ام"، و در نتیجه سیستم هوشمند خودرو تهویه گرما را باز می کند.افزون بر این می توانید به سیستم هوشمند خودرو بگویید "من گرسنه هستم " و سیستم هوشمند خودرو یک لیست از رستوران های نزدیک به شما را ارائه می دهد.

در این سیستم خودرو برای ارائه فرمان نیازی به دستورات جدی از طریق فشردن دکمه ها ندارید و می توانید به راحتی از طریق صحبت با سیستم سیری روی آیفون خود با خودرویتان صحبت کنید.

افزون بر این ها مدیریت ناوبری این خودرو شامل امکاناتی مثل سیستم تشخیص آب و هوا، سیستم بررسی ترافیک، بررسی وضعیت غبار محلی و... نیز می شود.

صفحه لمسی این خودرو روی فرمان چرمی قرار گرفته و قابلیت استفاده بسیار ساده ای نیز دارد .رانندگی با این خودرو بسیار ساده است. تقریبا هر فردی می تواند با کمک این خودرو رانندگی کند. این خودرو از ۳ موتور متفاوت با حجم های ۲.۱ لیتری I4 و ۳.۰ لیتری دیزلی تشکیل شده است و البته قرار است با یک موتور بنزینی با چهار سیلندر جدید عرضه شود اما تاریخ رونمایی آن نامشخص است.

مشاهده در وبسایت منبع