سقوط بالگرد شرکت نفت فلات قاره در خلیج فارس / جستجو برای یافتن سرنشینان

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری میزان؛ یک فروند بالگرد شرکت نفتی فلات قاره که به منظور حمل یک بیمار به جزیره لاوان سفر کرده بود بر فراز خلیج فارس دچار سانحه شد و از رادار محو شد. بنابر گزارش های منتشر شده در رسانه ها؛ پنج نفر سوار بر بالگرد در حال ماوریت بوده اند و این ...

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری میزان؛ یک فروند بالگرد شرکت نفتی فلات قاره که به منظور حمل یک بیمار به جزیره لاوان سفر کرده بود بر فراز خلیج فارس دچار سانحه شد و از رادار محو شد.
بنابر گزارش های منتشر شده در رسانه ها؛ پنج نفر سوار بر بالگرد در حال ماوریت بوده اند و این بالگرد در حال پرواز از جزیره لاوان به سمت جزیره کیش بوده است.

شبکه خبر در جدیدترین اطلاع رسانی خود نوشته دو نفر از پنج سرنشین بالگرد نجات یافته اند و تلاش ها برای یافتن سه نفر دیگر ادامه دارد.

در همین حال مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر به خبرنگار میزان گفته است: حادثه سقوط بالگرد نفتی در خلیج فارس ساعت ۲۰:۵۰ به هلال احمر اعلام و تیم های امداد دریایی به حالت آماده باش درآمده اند.

وی بدون اشاره به نجات دو نفر از سرنشینان بالگرد سقوط کرده افزود: جستجو ها برای یافتن ۵ سرنشین مفقود شده بالگرد ادامه دارد.

گفتنی است اسامی سرنشینان بالگرد به شرح زیر اعلام شده است:

خلبان: کاپیتان سهیلی
کمک خلبان: کاپیتان فتاحی
بیمار: جواد کار اندیش
پزشکیار: بهروز اشکان
همراه بیمار: طالب مرادی

در همین حال در تشریح علت حادثه خبرها اینگونه مخابره شده اند که یکی از کارکنان حاضر در یکی از سکوهای نفتی، دچار حمله قلبی شده بود که بالگرد برای انتقال وی به خشکی به پرواز درآمده اما اندکی بعد سقوط می کند.

این خبر تکمیل می شود...

مشاهده در وبسایت منبع