دیدار های رئیس جمعیت هلال احمر با علما و مراجع عظام تقلید

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، آیت الله نوری همدانی در این دیدار با اشاره به وجود همیشگی حوادث در دنیا، بر لزوم آماده سازی مردم برای مقابله با حوادث از طریق آموزش های همگانی و رسانه های جمعی به ویژه تلویزیون تاکید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با حضور در قم با حضرات آیات نوری همدانی، صافی گلپایگانی و حجت الاسلام و المسلمین سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آيت الله نوري همداني در اين ديدار با اشاره به وجود هميشگي حوادث در دنيا، بر لزوم آماده سازي مردم براي مقابله با حوادث از طريق آموزش هاي همگاني و رسانه هاي جمعي به ويژه تلويزيون تاکيد کرد.

حجت الاسلام و المسلمين سعيدي توليت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، انسان را سرمايه اي مهم براي جامعه توصيف کرد و گفت: انجام اقدامات پيبشگيرانه براي حفظ اين سرمايه از طريق آموزشهاي همگاني بايد همواره مورد توجه جمعیت هلال احمر باشد.

در اين ديدار،حجت الاسلام و المسلمين سعيدي، نشان خادم افتخاري حرم حضرت معصومه(س) را به رئيس جمعيت هلال احمر کشور اهدا کرد.

رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ایران همچنين با آيت الله صافي گلپايگاني ديدار و گفتگو کرد.

در اين ديدارها که به مناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت، آقاي پيوندي رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اينکه اقدامات اين جمعيت انسان دوستانه و داوطلبانه است گفت: هم اکنون دو ميليون داوطلب در اين جمعيت وجود دارد.

آقاي پيوندي تصريح کرد: اقدامات اين جمعيت فراملي است و به همين جهت علاوه بر ايران در 190کشور دنيا فعال است که در ماههاي اخير کمک به مردم سوريه، پاکستان و بنگلادش از جمله آنها بوده است.


مشاهده در وبسایت منبع