افزایش ۱۹۹ درصدی کشف کالای قاچاق در قم

جانشین فرمانده انتظامی قم با اشاره به کشف بیش از ۱۹ میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق در قم طی فروردین ماه، از افزایش ۱۹۹ درصدی کشفیات در این حوزه نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش جهان نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی اظهار داشت: ارزش ریالی کشفیات در حوزه قاچاق کالا و ارز طی فروردین ماه امسال در قم بیش از ۱۹ میلیارد ریال بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹۹ درصد افزایش را نشان می دهد.
وی ادامه داد: به لطف خداوند و با همکاری خوبی که بین پلیس آگاهی استان و سایر بخش های انتظامی، اطلاعاتی و عملیاتی وجود دارد اقدامات خوبی را در حوزه کشف کالای قاچاق شاهد بوده و انشاءالله با جدیت این کار را دنبال خواهیم کرد.

سرهنگ درویشی در ادامه از افزایش ۱۸.۶ درصدی دستگیرشدگان طی فروردین ماه سال جاری خبر داد و گفت: پرونده های بیش از ۵ میلیارد ریال، ۱۰۰ درصد و پرونده های کمتر از یک میلیارد ریال ۶.۶ درصد افزایش داشته و در مجموع کشفیات قاچاق در فروردین ماه ۱۹۹ درصد افزایش را نشان می دهد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم ابراز امیدواری کرد: با اقدامات مناسب و حضور مستمر پلیس در محورهای مواصلاتی استان، توفیقات روز به روز افزایش یافته تا شاهد اقدامات موثرتری در حوزه قاچاق کالا و ارز در استان باشیم.

مشاهده در وبسایت منبع