سه گانه crash bandicoot زودتر از موعد قبلی روی پی سی و کنسول ها عرضه می شود

اکتیویژن سال گذشته سه قسمت ابتدایی سری کرش بندیکوت را تحت نام Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای پلی استیشن ۴ عرضه کرد و بعد از موفقیت های این بازی و تبدیل شدن آن به موفق ترین ریمستر در تاریخ اکتیویژن، عرضه سه گانه کرش روی پی سی، ایکس باکس وان و سوییچ نیز تایید شد. در ماه ...

اکتیویژن سال گذشته سه قسمت  ابتدایی سری کرش بندیکوت را تحت نام Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای پلی استیشن 4 عرضه کرد و بعد از موفقیت های این بازی و تبدیل شدن آن به موفق ترین ریمستر در تاریخ اکتیویژن، عرضه سه گانه کرش روی پی سی، ایکس باکس وان و سوییچ نیز تایید شد.

در ماه های گذشته، اکتیویژن تاریخ انتشار این بازی روی پلتفرم های ذکر شده را 19 تیر ذکر کرد اما ظاهراً این کمپانی برای انتشار یکی از IP های موفق خود عجله دارد و این بازی زودتر از موعد و در تاریخ 8 تیر عرضه خواهد شد.

همانند نسخه پلی استیشن 4، بازی شامل سه نسخه ابتدایی از سه گانه کرش بندیکوت بوده و از انیمیشن، نورپردازی و گرافیک بهبود یافته نسبت به نسخه های اصلی بهره خواهد برد.

سه گانه کرش بندیکوت

بسته الحاقی درجه سختی بالا که مدتی بعد از انتشار بازی روی پلی استیشن 4 عرضه شده بود، از ابتدا برای پی سی، ایکس باکس وان و سوییچ در دسترس خواهد بود.

لازم به ذکر است، در ساخت این بازی از صداپیشگان نسخه اصلی استفاده شده و می توانید تمام مراحل بازی را با شخصیت کوکو نیز به اتمام برسانید. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر عرضه نسخه جدید کرش بندیکوت در سال 2019 شنیده می شود و برای اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان باید تا رویداد E3 2018 منتظر بمانیم.

فرنچایز Crash Bandicoot توسط استودیو نام آشنا ناتی داگ خلق شد. بعد از چند دوره تعویض ناشر سرانجام در سال 2008 اکتیویژن امتیاز این سری را خریداری کرد.

به نظر می رسد اکتیویژن به هیچ قیمتی حاضر به تاخیر در عرضه عناوین خود نیست. چندی پیش اخباری به بیرون درز کرد که نشان می داد بخش داستانی در جدیدترین نسخه کال او دیوتی به علت عدم تاخیر در عرضه بازی از آن حذف شده است.


مشاهده در وبسایت منبع