تونل آرش-اسفندیار در هفته دولت افتتاح می شود

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان نوش آبادی مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت فیزیکی ۹۶ درصدی تونل آرش-اسفندیار خبر داد و گفت: مراحل آسفالت این تونل تکمیل شده و فقط در مرحله نصب روشنایی و تاسیسات برقی قرار دارد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان نوش آبادی مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت فیزیکی ۹۶ درصدی تونل آرش-اسفندیار خبر داد و گفت: مراحل آسفالت این تونل تکمیل شده و فقط در مرحله نصب روشنایی و تاسیسات برقی قرار دارد. حدود ۷۰ درصد از تاسیسات برقی و مکانیکال آن نصب شده و امیدواریم در شهریور ماه و همزمان با آغاز هفته دولت بتوانیم تونل را بهره برداری کنیم.
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، اجرای عملیات حفاری به منظور ایجاد خروجی اضطراری تونل به بلوار اسفندیار را از دیگر جبهه های فعال پروژه ذکر و ابراز امیدواری کرد معدود اقدامات عمرانی باقی مانده تا پایان خردادماه سال جاری به سرانجام برسد.

نوش آبادی با بیان این که گشایش این تونل، تبعات ترافیکی ناشی از قطع ارتباط معابر شرقی- غربی منطقه توسط بزرگراه شهید مدرس و خیابان ولیعصر(عج) را به حداقل می رساند، ادامه داد: فاز نخست این پروژه شامل طبقه دوم تونل (واقع در زیر بزرگراه مدرس) به همراه رمپ راستگرد خیابان آرش شرقی به بزرگراه مدرس، از اواسط اردیبهشت ماه مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفته و به این ترتیب ارتباط خیابان آرش غربی به خیابان آرش شرقی و مسیر جنوب به شمال بزرگراه مدرس برقرار شده است.


مشاهده در وبسایت منبع