تلاش برای حمایت از زندانیان ابرومند در شهریار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با بیان اینکه انجمن حمایت از زندانیان ابرومند در این شهرستان با هدف تامین بهای ازادی این زندانیان و حمایت از خانواده انان تاسیس شده است گفت : تنها در سال ۹۶ ، سیزده زندانی ابرومند بدهکار در بند ، با تامین ...

دادستان عمومي و انقلاب شهريار از ازادي 13 زنداني ابرومند به همت خيران شهرياري خبر داد .
 به گزارش خبرگزاري صدا و سيما ، دادستان عمومي و انقلاب شهرستان شهريار با بيان اينکه انجمن حمايت از زندانيان ابرومند در اين شهرستان با هدف تامين بهاي ازادي اين زندانيان و حمايت از خانواده انان تاسيس شده است گفت : تنها در سال 96 ، سيزده زنداني ابرومند بدهکار در بند ، با تامين و پرداخت يک ميليارد و ششصد ميليون ريال از طريق خيران نيک انديش ، ازاد شده و به اغوش خانواده باز گشتند .
حسين زاده با اشاره به اينکه اين انجمن تمام تلاش خود را براي ازادي تمام زندانيان ابرومند شهرستان شهريار به کار بسته است افزود : حمايت از خانواده زندانيان در پرداخت هزينه هاي درماني ، تحصيلي و مسکن نيز در دستور کار است .
وي گفت : با برگزاري جشن هاي گلريزان و جمع اوري کمک هاي مالي افراد خير ، گام بلندي براي تامين بخشي از هزينه هاي حمايت از خانواده زندانيان ابرومند برداشته شده است .
جشن گلريزان حمايت از زندانيان ابرومند با حضور جمع زيادي از مردم خير و مسولان در شهريار برگزار شد .
اين جشن همه ساله به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار مي شود .

مشاهده در وبسایت منبع