ساختمان جدید دانشگاه آزاد تحویل گرفته شد/ دانشجویان تهران مرکز از مهر به سوهانک منتقل می شوند

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد در حاشیه بازدید از ساختمان جدید این دانشگاه در سوهانک، گفت: این مجتمع که از سوی دانشگاه آزاد خریداری شده برای کمیته امداد است و چند سال پیش مسئولان دانشگاه آزاد برای خرید آن، ...

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد در حاشیه بازدید از ساختمان جدید این دانشگاه در سوهانک، گفت: این مجتمع که از سوی دانشگاه آزاد خریداری شده برای کمیته امداد است و چند سال پیش مسئولان دانشگاه آزاد برای خرید آن، مذاکرات موفقی با کمیته امداد داشتند که مسکوت ماند، این بحث در دو تا سه ماه گذشته باز هم جان گرفت و منجر به توافقات نهایی شد تا دانشگاه مجتمعی مطلوب داشته باشد. وی اظهار کرد: توافق مسئولان در جلسات دانشگاه آزاد و کمیته امداد باعث شد که حراست کمیته امداد ساختمان را تخلیه کند و حراست دانشگاه آزاد در مجتمع مستقر شوند.

رهبر تصریح کرد اضافه کرد: ۳۰ هزار دانشجوی واحد تهران مرکز دانشگاه تهران از مهرماه به این مجتمع منتقل می شوند، این افراد در ۶ دانشکده و ۱۲ ساختمان مسکونی و اداری فعال بودند البته به دلیل نبود برخی تجهیزات دانشجویان سال های دوم، سوم و چهارم مقطع کارشناسی دانشکده هنر به این ساختمان منتقل نمی شوند و آینده انتقال آنها پیگیری می شود.

وی در خصوص نحوه رفت و آمد دانشجویان به سوهانک گفت: ایستگاه مترو در نزدیکی مجتمع سوهانک قرار دارد و به همین دلیل دانشجویان مشکلی در رفت و آمد ندارند، همچنین در این مجتمع برای دانشجویانی که وسیله نقلیه شخصی دارند، پارکینگ هایی تعبیه شده است.

انتهای پیام/

انتقال واحد تهران مرکز دانشگاه تهران به سوهانک

مشاهده در وبسایت منبع