بارش پراکنده و وزش باد شدید در پایتخت پیش بینی می شود

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا،بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی ۲ روز آینده وضعیت جوی استان تهران کمی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و افزایش باد و در ارتفاعات ( به خصوص ارتفاعات فیروزکوه ) گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و تندباد ...

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا،بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی ۲ روز آینده وضعیت جوی استان تهران کمی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و افزایش باد و در ارتفاعات ( به خصوص ارتفاعات فیروزکوه ) گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و تندباد موقتی پیش بینی می شود. بر اساس این گزارش، طی ساعات بعدازظهر و شب امروز احتمال رخداد بارش پراکنده و رعد و برق و در ساعات بعدازظهر و شب فردا گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در برخی مناطق سطح شهر انتظار می رود.
گزارش اداره کل هواشناسی، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران را در روز چهارشبه (۲۰ و ۳۲ )، پنج شنبه (۲۳ و ۳۴ ) و جمعه (۲۳ و ۳۵ ) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
این گزارش میافزاید: فیروزکوه- امین آباد با چهار درجه سانتیگراد خنک ترین و ورامین با ۳۷ درجه سانتیگراد گرمترین نقاط استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته می باشند.

مشاهده در وبسایت منبع