سارقان لوازم داخلی خودرو در صادقیه به دام افتادند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ جهانبخشی رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اظهار کرد: با ارائه چند شکایت از سوی شهروندان ساکن محدوده بلوار فردوس و صادقیه در خصوص سرقت هایی از داخل خودروهایشان، پرونده ای در این کلانتری تشکیل و تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری ...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ جهانبخشی رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اظهار کرد: با ارائه چند شکایت از سوی شهروندان ساکن محدوده بلوار فردوس و صادقیه در خصوص سرقت هایی از داخل خودروهایشان، پرونده ای در این کلانتری تشکیل و تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اقدامات خود را آغاز کردند.
وی افزود: در بررسی های انجام شده از شگرد سارقان مشخص شد که این سرقت ها از سوی دو سارق حرفه ای صورت گرفته و هر بار این متهمان با تخریب در خودرو هایی که سیستم ایمنی مناسبی ندارند، اقدام به سرقت لوازم داخلی و قطعات خودرو می کنند.

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا گفت: در شب گذشته این اقدامات نتیجه داده و ماموران دو مرد را در حال سرقت از یک خودرو مشاهده و تحت تعقیب قرار دادند. این سارقان که با تخریب در یک خودرو در حال سرقت از آن بودند از سوی ماموران تحت تعقیب قرار گرفتند که در نهایت پس از چند دقیقه فرار دستگیر شدند.


مشاهده در وبسایت منبع