توزیع سبد غذا بین مددجویان کمیته امداد دهگلان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، رئیس کمیته امداد دهگلان با اعلام این خبر گفت: ماه مبارک رمضان، ماه نزول رحمت و مغفرت الهی است و کمک به مستمندان و نیازمندان و دستگیری از آنان در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است.

از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون، یک هزار و 600 سبدغذایی گرم و سرد بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد دهگلان توزیع شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، رئیس کمیته امداد دهگلان با اعلام این خبر گفت: ماه مبارک رمضان، ماه نزول رحمت و مغفرت الهی است و کمک به مستمندان و نیازمندان و دستگیری از آنان در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است. انور خالدیان از توزیع ۸۰۰ افطاری گرم و ۸۰۰ سبد غذایی در میان نیازمندان خبر داد و افزود: توزیع غذای گرم و جیره خشک و تحویل آن در منازل مددجویان از جمله برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در ماه مبارک رمضان است.
خالدیان افزود: باتوجه به اینکه کمک به محرومان و نیازمندان در این ماه در قالب دادن افطاری نمود پیدا می‌کند، بهترین شیوه کمک به نیازمندان، اعطای سبد غذایی به آن‌ها است
وی این تعداد سبد غذایی را شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات و شکر عنوان کرد.
خالدیان همچنین با دعوت از خیران و نیکوکاران برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین شهرستان دهگلان گفت: ۳۶۵ فرزند ایتام و محسنین تحت پوشش این نهاد هستند که حدود ۹۰ نفر از این تعداد، هیچ حامی ندارند.
وی گفت: در طول ماه مبارک رمضان ۵۰ کودک بی نیاز از حامی دارای حامی شدند و از خیرین شهرستان دهگلان خواست کودکان ایتام و طرح محسنین دهگلان را فراموش نکنند.
خالدیان گفت: از برنامه‌های ما در طول این ماه حامی یابی در دوطرح محسنین و ایتام است که در این زمینه می‌بایست تا پایان ماه رمضان ۵۰۰ حامی در رابطه با طرح‌های یاد شده جذب کنیم.
خالدیان گفت: خیرین می‌توانند برای حمایت از دو طرح محسنین و ایتام از طریق سامانه پیامکی ۱# *۸۸۷۷*اعلام آمادگی کنند.

مشاهده در وبسایت منبع