جریمه ۱۵۷ میلیارد ریالی برای قاچاقچیان خودرو خارجی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، زهرا افضلی نیا افزود: از این تعداد، ۷۰ دستگاه خودرو «توسان» در بندر دیر کشف شد و قاچاقچیان به پرداخت ۱۱۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند. او همچنین با اشاره به کشف ۵ دستگاه خودرو خارجی قاچاق در بندر بوشهر، بیان کرد: ۴ دستگاه مرسدس ...

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال تا کنون، قاچاقچیان 75 دستگاه خودرو خارجی به 157 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، زهرا افضلی‌نیا افزود: از این تعداد، 70 دستگاه خودرو «توسان» در بندر دیر کشف شد و قاچاقچیان به پرداخت 113 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

او همچنین با اشاره به کشف 5 دستگاه خودرو خارجی قاچاق در بندر بوشهر، بیان کرد: 4 دستگاه مرسدس ‌بنز و یک دستگاه تویوتا کَمری قاچاق در بوشهر کشف شد که افزون بر ضبط این خودروها، قاچاقچیان به  پرداخت 44 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با بیان این که بیش از دو میلیون لیتر نفت گاز قاچاق در بندر دیر کشف شده است، ادامه داد: متهم این پرونده به پرداخت 70 میلیارد ریال جریمه محکوم و سوخت قاچاق به شبکه توزیع سوخت برگشت داده شد.

افضلی نیا با اشاره به تشکیل 394 پرونده قاچاق از ابتدای سال تا کنون، گفت: 95 درصد این پرونده‌ها شامل 368 فقره با محکومیت 284 میلیارد ریالی مختومه شده است.


مشاهده در وبسایت منبع