خانم نماینده طرح تحول سلامت را طرح تهوع خواند

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، هاجر چنارانی در نشست علنی روز (چهارشنبه، ۲۳ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس گفت: دولت باید به کالاهای اساسی مردم توجه اساسی داشته باشد و همچنین توجه به تامین دارو و درمان مردم را در دستور کار ...

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، هاجر چنارانی در نشست علنی روز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس گفت: دولت باید به کالاهای اساسی مردم توجه اساسی داشته باشد و همچنین توجه به تامین دارو و درمان مردم را در دستور کار قرار دهد.


نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بیماران سرطانی در به در دنبال داروخانه می گردند تا داروهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. دولت باید نیاز اساسی مردم را تامین کند چرا دولت پول پزشکان و داروخانه ها را پرداخت نمی کند.

وی با انتقاد از اینکه بالغ بر 12 هزار میلیارد تومان دولت به داروخانه ها بدهکار است، خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: طرح تحول سلامت به کجا رسید؟ وضعیت این طرح به گونه ای است که مردم از آن به عنوان طرح تهوع سلامت یاد می کنند چرا این طرح با وجود نواقص مختلف پیگیری نمی شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر این طرح با وضعیت فعلی ادامه یابد با چالش های بزرگ در آینده مواجه خواهیم شد، تصریح کرد: از احتکار دارو باید جلوگیری شود چرا مسئولان حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران توجهی ندارند در این رابطه می طلبد دولت به دارو و درمان بیماران به ویژه بیماران خاص ورود کند.

خانه ملت


مشاهده در وبسایت منبع