دیدار با خانواده اولین شهید نیروی دریایی کُردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز از خانواده شهید اقبال آدمی دیدار کرد. دریادار رحیم قیطاسوند اظهار داشت: شهید آدمی از اولین شهدای مقابله با رژیم بعث بودند و افتخار می کنیم که امروز در خدمت خانواده این شهید ...

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی با خانواده شهید اقبال آدمی نخستین شهید نیروی دریایی از خطه کُردستان دیدار کرد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز از خانواده شهید اقبال آدمی دیدار کرد. دریادار رحیم قیطاسوند اظهار داشت: شهید آدمی از اولین شهدای مقابله با رژیم بعث بودند و افتخار می‌کنیم که امروز در خدمت خانواده این شهید گرانقدر هستیم.
وی افزود: یکی از تدابیرنیروی دریایی برای ترویج روحیه ایثار و فداکاری، تکریم از خانواده شهدا است که سهم بزرگی در حمایت از نیرو‌ها برای استمرار در فعالیت هایشان دارند.
دریادار قیطاسوند گفت: از دیگر برنامه‌های نیروی دریایی این که جوانان جویای کار را به خدمت بگیرد تا از مرز‌های آبی جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند که در همین راستا در یک سال گذشته حدود ۵۰ نفر در استان کردستان جذب نیروی دریایی شده اند.
معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: امروز ما همچنین با استاندار کردستان دیداری داشیم برای احداث یادمان و نماد نیروی دریایی در شهر سنندج و این قول را از استاندار گرفتیم که ۲ خیابان جدید الاحداث را به نام شهدای نیروی دریایی و شهید آدمی نام گذاری شود.

مشاهده در وبسایت منبع