رشد روز افزون کودکان کار/ طرح جمع آوری کودکان کار نه اصلاح شد و نه اجرا

زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص شکست طرح جمع آوری کودکان کار اظهار کرد: طرح جمع آوری کودکان کار به دلیل ضعف های زیادی که داشت، متوقف شد. وی با تاکید بر اینکه هر طرحی که با شکست روبرو می شود، باید ...

زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص شکست طرح جمع آوری کودکان کار اظهار کرد: طرح جمع آوری کودکان کار به دلیل ضعف های زیادی که داشت، متوقف شد.
وی با تاکید بر اینکه هر طرحی که با شکست روبرو می شود، باید اصلاح شود، گفت: متاسفانه طرح جمع آوری کودکان کار نه تنها اجرا نشد، بلکه اصلاح هم نشد. این در حالی است که طرح جمع آوری کودکان کار باید توسط فعالان حوزه حقوق بشر و نهادهای مردمی اصلاح و همچنین راهکارهای جدیدی نیز برای آن ارائه می شد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه کودکان کار به وسیله افرادی مورد اذیت و آزار قرار می گیرند، گفت: کودک کار مورد انواع اذیت و آزار جنسی، جسمی و روحی قرار می گیرد.

نژادبهرام در پایان با بیان اینکه هر روز تعداد کودکان کار بیشتر می شود، گفت: موضوع کودکان کار در دستور کار کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران است و اعضای شورا به جد پیگیر این موضوع هستند.


مشاهده در وبسایت منبع