آیین شکرگذاری خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در این آئین با تشکر از همه دستگاهها و خیرین در ماه مبارک رمضان، عزت روز افزون حرم های اهل بیت و نشر معارف اسلامی را به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: انعکاس فعالیت های مختلف در ماه مبارک رمضان مدیون ...

به منظور قدرداني از خدمات دست اندرکاران آستان مقدس حضرت معصومه (س) و ساير دستگاههاي خدمت رسان در ماه مبارک رمضان، آئيني با عنوان شکرگذاري دیشب در حرم مطهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، توليت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در اين آئين با تشکر از همه دستگاهها و خيرين در ماه مبارک رمضان، عزت روز افزون حرم هاي اهل بيت و نشر معارف اسلامي را به برکت نظام جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: انعکاس فعاليت هاي مختلف در ماه مبارک رمضان مديون همه رسانه ها به ويژه رسانه ملي است.

مدير کل صدا و سيماي قم هم گفت: در ماه رمضان 60 هزار دقيقه برنامه از آنتن شبکه هاي استاني ـ ملي و بين المللي پخش شده است.

آقاي لطفي نياسر افزود: امسال علاوه بر شبکه هاي صدا و سيما، 13 شبکه ماهواره اي غير از شبکه هاي جمهوري اسلامي نيز اين فعاليت ها را پخش کرده اند.

استاندار قم نيز در اين مراسم با قدرداني از همه دستگاههاي خدمت رسان استفاده از کالاي ايراني را به منظور رونق توليد و اشتغال را مورد توجه قرار داد.

آقاي صادقي همچنين از تشکيل کارگروه سازگاري با کم آبي در قم خبر داد و گفت: همه مردم و مسئولان بايد استفاده بهينه از آب را مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام فلاحي معاون فرهنگي آستان مقدس هم گفت: اجراي روزانه سه برنامه ترتيل خواني،توزيع روزانه 10 هزار افطاري ساده سه هزار افطاري گرم و 100 هزار غذاي تبرکي حرم و اجراي برنامه ويژه زائران غيرايراني از جمله برنامه هاي حرم مطهر در اين ايام بوده است.


مشاهده در وبسایت منبع