فحاشی ناظم به درگیری با دانش آموز رسید

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، علیرضا راهپیما، رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره انتشار فیلمی از درگیری ناظم مدرسه با یک دانش آموز در مدرسه ای در غرب تهران، گفت: این حادثه حدود یک ماه قبل در مدرسه پسرانه رخ داده ...

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، علیرضا راهپیما، رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره انتشار فیلمی از درگیری ناظم مدرسه با یک دانش آموز در مدرسه ای در غرب تهران، گفت: این حادثه حدود یک ماه قبل در مدرسه پسرانه رخ داده است که در همان زمان مدیر مدرسه مساله را پیگیری و با دعوت اولیا دانش آموز مساله را خاتمه می دهد.
وی افزود: پس از پادرمیانی مدیر مدرسه، اولیای دانش آموزان رضایت می دهند؛ بنابراین هیچ شکایتی در مراجع قضایی و اداره آموزش و پرورش شهر تهران به ثبت نمی رسد.

راهپیما تصریح کرد: امروز با انتشار این فیلم در فضای مجازی مساله مورد پیگیری اداره آموزش و پرورش قرار گرفت.

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران خاطرنشان کرد: شناسایی فرد یا افراد خاطی در این حادثه در دستور کار اداره آموزش و پرورش منطقه قرار گرفته است که پس از شناسایی این افراد و معرفی آنها به هیات بدوی، طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه با توجه به رضایت خانواده و خاتمه یافتن حادثه اداره آموزش و پرورش مساله را پیگیری خواهد کرد، گفت: ابتدا باید ابعاد مساله مورد پیگیری قرار گیرد و سپس اظهار نظر کرد اما به صورت کلی اگر همکاران فرهنگی دچار خطا شده باشند حتما طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد زیرا چنین خطاهایی خلاف قانون است.

بر اساس این گزارش، صبح امروز فیلمی از درگیری ناظم مدرسه با یک دانش آموز در مدرسه ای در غرب تهران در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد دانش آموز به دلیل فحاشی ناظم به شدت عصبی شده و همین امر موجب می شود که با ناظم درگیر و ناظم مدرسه هم وی را مورد ضرب و شتم قرار دهد.

مشاهده در وبسایت منبع