موندو: اصرار فرنکی دی یونگ به جدایی از آژاکس و انتقال به بارسلونا

طرفداری - فرنکی دی یونگ ، هافبک هلندی آژاکس از این باشگاه خواسته با جدایی اش و انتقال به بارسلونا موافقت کنند. به گزارش mundodeportivo ، پس از همه اقداماتی که انجام شد ، حالا بارسلونا در جایگاه خوبی برای جذب فرنکی دی یونگ قرار دارد.

بارسلونا روی جذب دی یونگ اصرار زیادی می‌کند و ظاهرا خود بازیکن نیز همسو با خواسته باشگاه، به آژاکس فشار می‌کند تا با جدایی‌اش موافقت کند.

طرفداری - فرنکی دی یونگ، هافبک هلندی آژاکس از این باشگاه خواسته با جدایی‌اش و انتقال به بارسلونا موافقت کنند.

به گزارش mundodeportivo، پس از همه اقداماتی که انجام شد، حالا بارسلونا در جایگاه خوبی برای جذب فرنکی دی یونگ قرار دارد. بارسا از مدتی پیش رسما حرکاتی را برای به خدمت گرفتن دی یونگ شروع کرد و با چندین و چند ایجنت مشهور هلندی تماس گرفت. از این گذشته، جدایی جاستین کلایورت باعث شده تا دیگر ستاره‌های آژاکس انگیزه‌ای دوچندان برای جدایی پیدا کنند و حتی خواستار ترک این تیم شوند.

دی یونگ همین حالا هم توافق شخصی با بارسلونا دارد اما مشکل اصلی توافق با آژاکس است که به می‌رسد کار پیچیده ای باشد. دی یونگ خواهان انتقال به بارسلوناست اما آژاکس قصد دارد دیگر باشگاه‌های خواهان او از جمله منچسترسیتی و پاری سن ژرمن را هم وارد معامله کند تا پول بیشتری به جیب بزند. بارسا از طریق منابعش اطلاع پیدا کرده که می‌تواند دی یونگ را با رقمی بین 20 تا 25 میلیون یورو به خدمت بگیرد. از طرفی سرمربی آژاکس نیز گرچه مخالف جدایی بهترین بازیکنانش است اما اعلام کرده درهای خروج را به روی بازیکنی که خواهان جدایی است، نمی‌بندد. و دی یونگ خواهان جدایی است.

ستاره‌های آژاکس پس از جدایی کلایورت آن هم با رقمی تنها حدود 20 میلیون یورو به این نتیجه رسیده‌اند که باشگاه به آنها به چشم یک منبع درآمد نگاه می کند تا ارکان یک پروژه ورزشی. چیزی که مارک اورمارس در ظاهر آن را دلیل عدم تمایل باشگاه به فروش اعلام می کند. در هر صورت دی یونگ به گفته موندو خواهان جدایی است و روی انتقال به بارسلونا اصرار می‌ورزد.


مشاهده در وبسایت منبع