آغاز کلا سهای جبرانی تابستانی مدارس مهاباد از دوم تیر

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزمهاباد،کارشناس مسئول متوسطه اول آموزش و پرورش شهرستان مهاباد با اشاره به اینکه بخشنامه اجرایی برگزاری کلاسهای جبرانی تابستان ۹۷ به مدارس شهرستان ارسال می شود گفت: کلاسهای جبرانی از دوم تیر ماه آغاز خواهد شد. قهرمان بهروش افزود: کلاسهای جبرانی ...

کلاسهای جبرانی تابستانی در مدارس شهرستان مهاباد از دوم تیر ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزمهاباد،کارشناس مسئول متوسطه اول آموزش و پرورش شهرستان مهاباد با اشاره به اینکه بخشنامه اجرایی برگزاری کلاسهای جبرانی تابستان 97 به مدارس شهرستان ارسال می شود گفت: کلاسهای جبرانی از دوم تیر ماه آغاز خواهد شد.

قهرمان بهروش افزود: کلاسهای جبرانی فصل تابستان با هدف ارتقاء پیشرفت تحصیلی، جلوگیری از اُفت تحصیلی و ایجاد فرصت برای یادگیری مجدد و همچنین بالا بردن روحیه دانش‌آموزانی که در طول سال تحصیلی جاری دچار ضعف درسی بودند، برگزار می‌شود.

بهروش ، خاطرنشان کرد: ثبت نام کلاسهای جبرانی از 24 تا 31 خرداد ماه  صورت خواهد گرفت و از دوم تیرماه نیز کلاسها آغاز شده و مدت تشکیل این کلاسها پنج هفته بوده که شامل چهار هفته آموزش و یک هفته ارزشیابی است.

وی تصریح کرد: کلاسهای جبرانی تابستان برای دانش آموزان تجدید پایه های هفتم، هشتم و نهم درتمام دروس که به حد نصاب 20 نفر در مدارس شهری رسیده باشند برگزار می شود.

در شهرستان مهاباد تعداد شش پایگاه برای کلاسهای جبرانی در نظر گرفته شده است.


مشاهده در وبسایت منبع