تعداد مخاطبان سینما بهمن سنندج رمضان امسال ۲ برابر شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکردستان، حیدر مرادی افزود: در این مدت فیلم های لاتاری، به وقت شام، چهار راه استانبول، عصبانی نیستم، مصادره، تگزاس و انیمیشن فیلشاه با موضوعات اجتماعی، کمدی و کودک در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شد. مرادی با بیان اینکه در این مدت حدود ۱۲ هزار ...

مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج گفت: تعداد مخاطبان فیلم های اکران شده این پردیس در ایام ماه مبارک رمضان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 برابر شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزکردستان، حیدر مرادی افزود: در این مدت فیلم‌های لاتاری، به وقت شام، چهار راه استانبول، عصبانی نیستم، مصادره، تگزاس و انیمیشن فیلشاه با موضوعات اجتماعی، کمدی و کودک در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شد. مرادی با بیان اینکه در این مدت حدود ۱۲ هزار نفر این فیلم‌ها را به تماشا نشستند، افزود: مخاطبان فیلم‌های اکران شده در رمضان سال گذشته ۶ هزار و ۹۲۵ نفر بود که امسال حدود ۲ برابر رشد داشت.
وی تاکید کرد: بیشترین تعداد مخاطبان در این مدت مربوط به فیلم لاتاری به کارگردانی حسین مهدی با ژانر اجتماعی بود و فیلم‌های مصادره به کارگردانی مهران احمدی و به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در رده‌های بعدی قرار گرفتند.
مرادی با بیان اینکه استقبال از انیمشن فیلشاه به کارگردانی هادی محمدی نیز بسیار خوب بود، گفت: تنوع ژانر و افزایش کیفیت فیلم‌های اکران شده از دلایل اصلی افزایش مخاطبان است.
وی گفت: بهای بلیت فیلم‌های اکران شده برای علاقمندان به فیلم و سینما در استان کردستان همزمان با سراسر کشور از اول تا پایان ماه مبارک با ۵۰ درصد تخفیف عرضه شد.
مرادی گفت: این طرح در راستای سیاست‌های اعمال شده توسط شورای صنفی نمایش فیلم‌های سینمایی و در سینما‌های حوزه هنری سراسر کشور به مرحله اجرا در آمد و استقبال خوبی هم از آن شد.
وی افزود: براساس این سیاست بلیت فیلم‌های اکران شده در سینما‌های حوزه هنری تا پایان ماه مبارک رمضان هر روز در سانس‌های قبل از ساعت ۱۷ عصر به صورت نیم بها در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

مشاهده در وبسایت منبع