ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی با اجرای طرح اشتغال فراگیر

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعس باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نشست معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی برگزار شد. در این نشست در رابطه با تقویت همکاری های بین دو دستگاه ...

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعس باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نشست معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.
در این نشست در رابطه با تقویت همکاری های بین دو دستگاه برای تسریع در اجرای طرح اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی ها و کمک به تامین منابع مالی مورد نیاز، تعیین ساز و کاری برای ایجاد شرایط مناسب سفر بازنشستگان و اقشار متوسط جامعه گفتگو شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با اشاره به اهمیت فعالیت های سازمان میراث فرهنگی خواستار تقویت همکاری بین دو دستگاه و اجرای طرح های مهم شد.

ربیعی تاکید کرد: حوزه گردشگری روند رو به رشدی را طی می کند و در آینده ای نزدیک نقش زیادی را در اشتغال ایفا خواهند کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح اشتفال فراگیر گفت: با اجرای این طرح سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد ۱۴۰ هزار شغل است، البته ظرفیت سازمان بیشتر از این رقم است.


مشاهده در وبسایت منبع