روسیه ۵_۰ عربستان؛ سلاخی سعودی ها به دست سربازان پوتین

به گزارش ورزش ۱۱، بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی میان میزبان رقابتها و عربستان سعودی برگزار شد. ترکیب دو تیم: ترکیب بازی دو تیم تا کنون سابقه بازی در برابر هم نداشته اند.

به گزارش ورزش ۱۱، بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی میان میزبان رقابتها و عربستان سعودی برگزار شد.
ترکیب دو تیم:

ترکیب بازی

دو تیم تا کنون سابقه بازی در برابر هم نداشته اند. روسیه میزبان با استفاه از حمایت هوادران خود بازی را هجومی آغاز کرد و حملات گسترده ای بر روی دروازه عربستان انجام داد تا در دقیقه ۱۲ گازینسکی روی سانتر گلوین با یک ضربه سر دقیق توپ را به تور دروازه چسباند.

خوشحالی بازیکنان روسیه پس از گل اول

در دقیقه ۲۴ بازی زاگوئف به علت نداشتن تعادل به روی زمین افتاد تا لگان لگان زمین بازی را ترک کند و جای خود را به چریچف بدهد. بازی با حملات روسیه ادامه داشت تا در دقیقه ۴۳ چرییچف که به جای زاگوئف به میدان آمده بود با یک سر توپ زیبا و شوت دقیق توانست گل دوم روسیه را به ثمر برساند تا نیمه اول با دو گل به سود روسیه به پایان برسد.

خوشحالی چرچیف

نیمه دوم هم روسیه بر بازی مسلط بود تا و موقعیت های گل های بیشتری نسبت به عربستان سعودی داشت. در دقیقه ۷۲ گلوین برای دومین بار در این دیدار پاس گل داد. این بازیکن با یک سانتر دقیق توپ را به محوطه جریمه فرستاد تا زیوبا با ضربه سر گل سوم را به ثمر برساند.

خوشحالی بازیکنان روسیه پس از گل سوم

روسیه پس از گل سوم هم به حملات خود ادامه داد و در اول دقیقه از وقت های اضافه چریچف با شوت زیبا گل چهارم و گل دوم خودش را به ثمر رساند.

مشاهده در وبسایت منبع