روسیه ۵-۰ عربستان؛ میزبان در قدم اول سعودی ها را در هم کوبید

طرفداری - دو تیم روسیه و عربستان در دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند. گلزنان: گازینسکی (۱۲)، چریشف (۴۳ و ۹۱)، زیوبا (۷۱)، گولووین (۹۴) ترکیب ابتدایی و آمار بازی آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید.

روسیه موفق شد اولین بازی جام را با پیروزی پشت سر بگذارد تا شانس خود را برای صعود از گروه افزایش دهد. 

طرفداری - دو تیم روسیه و عربستان در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 19:30 به مصاف هم رفتند.

گلزنان: گازینسکی (12)، چریشف (43 و 91)، زیوبا (71)، گولووین (94)

ترکیب ابتدایی و آمار بازی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید.

گزارش بازی

تکمیل می شود...

شرح گل ها

دقیقه 12، گازینسکی برای روسیه: گولووین از سمت چپ توپ را با پای راست روی دروازه عربستان ارسال کرد و گازینسکی موفق شد با یک ضربه سر، توپ را وارد دروازه کند.

دقیقه 43، چریشف برای روسیه: گولووین با یک استارت سریع، توپ را از مدافعان عربستان گرفت و آن را به اسمولوف سپرد. اسمولوف توپ را به طور عرضی برای چریشف مهیا کرد و او با یک دریبل ریز، دو مدافع عربستان را جا گذاشت و توپ را با یک ضربه پای چپ وارد دروازه کرد. 

دقیقه 72، زیوبا برای روسیه: باز هم گولووین در نقش پاسور، توپ را از سمت راست روی دروازه ارسال کرد و زیوبا که تازه به عنوان یار ذخیره جانشین اسمولوف شده بود، با ضربه سر دروازه عربستان را باز کرد. 

دقیقه 90+1، چریشف برای روسیه: توپ پشت محوطه جریمه در اختیار چریشف قرار گرفت و او با اعتماد به نفس رو به جلو حرکت کرد و با یک ضربه بیرون پای زیبا دروازه را از درون محوطه جریمه باز کرد.

دقیقه 90+4: گولووین برای روسیه: روسیه پشت محوطه جریمه عربستان صاحب یک ضربه آزاد شد و گولووین با یک ضربه پای راست زیبا دروازه را باز کرد. 

ویدئوی خلاصه بازی

تکمیل می شود...


مشاهده در وبسایت منبع