پرتغال - اسپانیا؛ جنگ صدرنشینی در دیدار نخست گروه مرگ

به گزارش ورزش ۱۱، بزرگترین فستیوال فوتبالی جهان امروز عصر آغاز شد تا بیش از ۱ ماه، میلیون ها نفر را در گیر خود کند. در اولین دیدار جذاب و سرنوشت ساز جام بیست و یکم، از گروه B رقابت ها دو تیم اسپانیا و پرتغال با کوهی از ستارگان از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند ...

به گزارش ورزش ۱۱، بزرگترین فستیوال فوتبالی جهان امروز عصر آغاز شد تا بیش از ۱ ماه، میلیون ها نفر را در گیر خود کند. در اولین دیدار جذاب و سرنوشت ساز جام بیست و یکم، از گروه B رقابت ها دو تیم اسپانیا و پرتغال با کوهی از ستارگان از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.
اسپانیا با یک بحران خود ساخته توسط روبیالس، رئیس فدراسیون بی تجربه خود خولن لوپتگی را دیروز به جرم عقد قرارداد با رئال مادرید پس از جام جهانی اخراج کرد تا جو ارودی لاروخا بسیار سنگین دنبال شود.فرناندو هیرو به صورت موقت هدایت این تیم را در روسیه بر عهده گرفت اما برخلاف نام بزرگ هیرو، او از تجربه مربیگری اندکی برخوردار است. اسپانیا در این دیدار دنی کارواخال مدافع راست ثابت خود را در اختیار ندارد و باید دید عیار هیرو در همین دیدار دشوار ابتدایی چقدر است؟

تیم ملی اسپانیا

پرتغال به عنوان قهرمان یورو ۲۰۱۶، پا به این جام گذاشته است. تیمی که با هدایت سانتوس حالا تیم تر از گذشته بازی می کند و دیگر تنها به کریستیانو رونالدو متکی نیست. کاپیتان شماره ۷ تیم ملی پرتغال، در کنار خود برناردو سیلوا، کوارشما، گونزالو گوئدس و ژلسون مارتینز را می بیند و ترکیب قدرتمند تری را به نسبت در کنار خود احساس می کند. با توجه به اتفاقات رخ داده در اردوی رقیب و به هم ریختگی ذهنی رقیب اصلی پرتغال؛ آنها با بخت بیشتری برای پیروزی به میدان می رود.

تیم ملی پرتغال

این دیدار جنگ صدرنشینی در این گروه است. با توجه به حضور ایران و مراکش در گروه B،هر دو تیم به دنبال پیروزی در بازی اول هستند.

پیش بینی ورزش ۱۱

پرتغال ۱ -۱ اسپانیا

مشاهده در وبسایت منبع