پهن شدن سفره سخاوت مردم برای اطعام کودکان نیازمند

بنیاد خیریه «مادر مهربان» از مجموعه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه اطعام کودکان نیازمند فعال است و غرفه آن در طول شب های ماه رمضان در برج میلاد کمک های مردم را جمع آوری کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، بنیاد خیریه «مادر مهربان» از معدود مجموعه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه اطعام کودکان نیازمند فعال است و طرح های مختلفی را به اجرا گذاشته است.
حمیدرضا جلالی مدیرعامل این بنیاد در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: بنیاد خیریه «مادر مهربان» در ایام ماه رمضان با غرفه ای در جشنواره «شهر خدای» برج میلاد حضور داشت.

وی ادامه داد: در این غرفه مردم با شیوه ای جذاب توانستند در طرح "سفره ما و شما" و تهیه بسته ارزاق برای کودکان نیازمند مشارکت کنند.

جلالی یادآورشد: برخی از بازدیدکنندگان به صورت نقدی به بنیاد کمک کردند و برخی هم به صورت داوطلبانه آمادگی حضور در امور اجرایی برنامه های پیش رو این بنیاد را اعلام کردند.

مدیرعامل خیریه مادر مهربان متذکر شد: در این غرفه که امشب به عنوان آخرین شب حضور در برج میلاد و ویژه برنامه ماه رمضان به کار خود پایان می دهد، حدود ۲۰۰۰ نفر از مردم در طول ماه رمضان از غرفه بازدید و در طرح های مختلف بنیاد مشارکت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: مردم روزه دار می توانند زکات فطریه یا کفاره خود را با شماره گیری کد #۶۲۲*۷۸۰* به بنیاد خیریه مادر مهربان پرداخت کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفا رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد.

مشاهده در وبسایت منبع