هدف تروریست ها حمله به «صحن مجلس» بود/ آمریکا طراح اصلی حادثه تروریستی تهران است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طراحی اصلی حادثه تروریستی تهران آمریکاست، گفت: هدف حمله تروریست ها صحن مجلس شورای اسلامی بود که با هوشیاری نیروهای سپاه ناکام ماند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طراحی اصلی حادثه تروریستی تهران آمریکاست، گفت: هدف حمله تروریست‌ها صحن مجلس شورای اسلامی بود که با هوشیاری نیروهای سپاه ناکام ماند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران به ابعاد حادثه روز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی پرداخت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف حمله تروریست‌ها به صحن مجلس شورای اسلامی بود، اظهار داشت: با هوشیاری نیروهای سپاه پاسداران و اقدام به هنگام در بستن درهای ورودی آنها به ساختمان مراجعات مردم حمله کردند.

وی با بیان اینکه این مردم بیگناه برای حل مشکلات خود به مجلس آمده بودند اما تروریست‌ها به روی آنها رگبار بسته و باعث شهادت عده‌ای از مردم بیگناه شدند افزود: ما تردیدی نداریم که طراح اصلی این توطئه‌ها آمریکای جنایتکار است.

بروجردی ادامه داد: رئیس جمهور قبلی آمریکا یکبار اعلام کرد ما اگر می‌توانستمی تمام پیچ و مهره‌های صنعت هسته‌ای ایران را باز می‌کردیم اما نتوانستند از این رو آنها با مصاف جمهوری اسلامی شکست خوردند و امروز از صفر تا صد این دانش در اختیار ایران اسلامی قرار دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به دلیل اعتقاد و فتوای مقام معظم رهبری، دانش هسته‌ای برایمان کاربرد نظامی ندارد، تصریح کرد: آمریکا در این لحظه شکست خورد و عصبانی است،‌آمریکا از اینکه ما تنها کشوری هستیم که هیچگونه مشروعیتی برای رژیم غاصب صهیونیستی قائل نیستیم و معتقدیم همه سرزمین‌های اشتغالی باید آزاد شود از دست ما عصبانی است.

وی یادآور شد: آمریکا از اینکه ما برخلاف دوران جنگ تحمیلی که حتی یک موشک برای دفاع از خود نداشتیم توانسته‌ایم امروز با همت فرزندان دلاور و متخصصین این مرز و بوم جزء چند کشور قدرتمند سازنده موشک باشیم عصبانی است و آنها از اینکه ما توطئه‌های شوم آنها در عراق و سوریه را خنثی می‌کنیم عصبانی هستند.

بروجردی با تاکید بر اینکه آمریکا از این مساله که رهبر معظم انقلاب اعلام کرده‌اند ما به هر کشوری که علیه رژیم صهیونیستی بجنگد کمک می‌کنیم و  به آنها سلاح می‌دهیم عصبانی است، گفت: به قول شهید بهشتی آمریکا باید از دست ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد چرا که ما این راه را ادامه خواهیم داد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این شجاع نیست که شما در برابر مردم بی‌دفاع مسلسل بدست بگیرید و به آنها حمله کنید لذا این مسائل تاثیری در اراده فولادین نظام مقدس جمهوری اسلامی ندارد و ما این راه نورانی را با صلابت و اقتدار ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به بخش دیگری از حادثه تروریستی در مجلس و پاکسازی تروریست‌ها ادامه داد: علت اینکه حضور تروریست‌ها در ساختمان مراجعات مردمی نمایندگان که خارج از مجلس است طول کشید برای حفظ جان دهها کارمندی بود که در اتاق‌ها حضور داشتند و باید با دقت عمل می‌شد اما هر سه تروریست به درک واصل شدند.

بروجردی تصریح کرد: آمریکا بداند ملت بزرگ ایران با این حرکت‌های کودکانه مسیر نورانی خود را تغییر نخواهد داد و ما به فضل  الهی این مسیر را ادامه می‌دهیم همانطور که حضور ما در  خارج از مرزها نشان‌دهنده اقتدار ما است.

انتهای پیام/


مشاهده در وبسایت منبع