غیرنظامیان؛ هدف حملات هوایی جنگنده های آمریکایی در «الرقه» سوریه!

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به نقل از المیادین، سازمان ملل متحد اعلام کرد، حملات هوایی ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به الرقه سوریه، به کشتار غیرنظامیان و آوارگی حدود صد و شصت هزار نفر منجر شد. محققان جنایات جنگی در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفتند حملات ...

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به نقل از المیادین، سازمان ملل متحد اعلام کرد، حملات هوایی ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به الرقه سوریه، به کشتار غیرنظامیان و آوارگی حدود صد و شصت هزار نفر منجر شد.
محققان جنایات جنگی در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفتند حملات هوایی شدت یافته ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا در الرقه در سوریه به کشته شدن تعداد «سرسام آوری از غیرنظامیان» منجر شده است.

هواپیماهای جنگی آمریکا در روزهای اخیر حملات خود را در الرقه در حمایت از نیروهای تحت حمایت خود در نبرد بیرون راندن داعش از این شهر شدت بخشیده اند.

نیروهای سوریه دموکراتیک، گروهی متشکل از کُردها و عرب های تحت حمایت آمریکا، حمله خود را به الرقه یک هفته پیش آغاز کردند. این نیروها با پشتیبانی حملات هوایی شدید آمریکا مناطقی در غرب، شرق و شمال الرقه را تصرف کرده اند.

انتهای پیام/

مشاهده در وبسایت منبع