فیلم ؛ وقتی رونالدو نیوکمپ را به آتش کشید

در این کلیپ برای شما ۵ مرتبه ای که کریس رونالدو ستاره تیم رئال مادرید با انجام بازی درخشان در ورزشگاه نیوکمپ برابر بارسلونا این تیم را شکست دادند را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید او فوتبالش را در نوجوانی در تیم آندورینها آغاز کرد.

وقتی رونالدو نیوکمپ را به سکوت وا داشت

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این کلیپ برای شما ۵ مرتبه ای که کریس رونالدو ستاره تیم رئال مادرید با انجام بازی درخشان در ورزشگاه نیوکمپ برابر بارسلونا این تیم را شکست دادند را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید

او فوتبالش را در نوجوانی در تیم آندورینها آغاز کرد. بعد از دو سال به ناسیونال پیوست و پس از آن، به باشگاه اسپورتینگ لیسبون ملحق شد. او در این تیم، نظر الکس فرگوسن سرمربی وقت منچستر یونایتد را به خود جلب کرد و در سال ۲۰۰۳ با قراردادی به ارزش ۱۳٫۲۴ میلیون پوند (۱۶ میلیون یورو) به منچستر یونایتد پیوست. او نخستین جامش در منچستر یونایتد را با قهرمانی در جام حذفی سال ۲۰۰۴ به دست آورد.

وی تا سال ۲۰۰۹ با منچستری‌ها هم‌بازی بود و چندین بار جام حذفی و لیگ برتر انگلستان را با آنان فتح‌کرد. او با شیاطین سرخ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، جام خیریه انگلستان و جام باشگاه‌های جهان و هم‌چنین برندهٔ جایزهٔ انفرادی کفش طلای اروپا شد و آرزوی چهل‌سالهٔ منچستر را برآورده‌کرد. رونالدو در فصل ۰۸–۲۰۰۷، با ۴۲ گل در طول فصل، رکورد ۴۰ سالهٔ تاریخ باشگاه که دست جورج بست با ۳۳ گل بود را شکست. در همان سال، کفش طلای اروپا را با هشت امتیاز جلوتر از مهاجم اسپانیایی، دنیل گویزا کسب‌کرد


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید.


مشاهده در وبسایت منبع